Córeczka finalistki Mam Talent trafiła do szpitala. Fani wspierają artystkę

Córeczka finalistki Mam Talent trafiła do szpitala. Fani wspierają artystkę Źródło: Pixabay/ID 1662222

Córka finalistki "Mam talent" nagle trafiła do szpitala. Sprawa jest bardzo poważna, a gwiazda TVN podzieliła się obawami z fanami. O swoim bólu poinformowała fanów na Instagramie. Internauci wspierają ją na każdym kroku i także martwią się o zdrowie jej córeczki, którą lekarze natychmiast poddali badaniom.

"Mam talent" dał jej popularność, dzięki której jest dzisiaj rozpoznawalną gwiazdą. To właśnie z tego powodu wieść o stanie jej córeczki w mediach rozeszła się tak szybko. Finalistka programu wyznała na Instagramie, że jej córeczka nagle poczuła się bardzo źle. Stan był bardzo poważny, a pogotowie przewiozło dziecko do szpitala. Nic dziwnego, że matka była tak zmartwiona - w tym wieku pogarszający się stan zdrowia może zwiastować wiele poważnych problemów.

Finalista "Mam talent"przeraziła swoich fanów. Jej córeczka trafiła do szpitala

Świetnie zapowiadająca się finalistka "Mam talent", która w programie uczestniczyła w 2010 roku, przeżyła właśnie prawdziwy dramat. Jak sama przyznała na swoim Instagramie - nagle cały świat na chwilę się dla niej zatrzymał.

 - Wczoraj świat się dla mnie na chwilkę zatrzymał - wyznała Sabina Jeszka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W pewnym momencie jej córeczka najwyraźniej bardzo źle się poczuła. Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie poddano ją badaniom. Nic dziwnego, że Jeszka zareagowała w taki sposób, w końcu to malutkie dziecko.

Wszystko wskazuje na to, że w tym momencie sytuacja jest już stabilna, o czym dalej Sabina poinformowała na swoim Instastories. Nadal jednak media nie ustaliły, co stało się dziewczynce, a także w jakim dokładnie jest teraz stanie. Prawdopodobnie jeszcze przebywa w szpitalu. Internauci wspierają artystkę w tej trudnej chwili, a także życzą jej, aby stan jej córeczki się poprawił. Użytkownicy sieci mają nadzieję, że córka Jeszki wkrótce wróci do domu.

Fot. Instagram / Sabina Jeszka

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Brat Magdy Gessler rozpętał medialną burzę. Te słowa mogą zaboleć słynną restauratorkę
  4. Kim jest mąż Szelągowskiej? Gwiazda TVN zamieściła zdjęcie w objęciach tajemniczego mężczyny
  5. Zadał kobiecie 60 ciosów nożem. Polsat przekazal informacje o tragedii na południu Polski
  6. Magda Gessler otrzymała cios od własnej córki. Lara nie pomoże matce ze zdumiewającego powodu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu