Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system

Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system Źródło: youtube,com/Talent Recap

Mam talent od kilkunastu lat gości na naszych ekranach. Ten format uwielbiany jest na całym świecie. Zwycięzcy programu mogą liczyć na duży zastrzyk gotówki oraz zawrotną karierę. Temu duetowi z Polski prawie udało się zwyciężyć wyjątkową edycję amerykańskiego talent show. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem.

Mam talent to brytyjski format programu telewizyjnego, który doczekał się edycji na całym świecie. Nasze polskie "Mam talent" gości na ekranach telewizorów od 2008 roku i od tej pory wypromowało wiele gwiazd i artystów. Polski duet, który wystąpił w unikatowej edycji amerykańskiego show, skradł serca amerykanów i jury.

Mam talent - nowa edycja 

W Stanach Zjednoczonych powstała nowa i nietypowa edycja "Mam talent". Do programu zaproszono tylko i wyłącznie finalistów z różnych edycji z całego świata. W pierwszej odsłonie "America's Got Talent: The Champions"( w tłumaczeniu jako "Mam talent: Zwycięzcy") wystąpili m.in. Brytyjka Susan Boyle, Jackie Evancho, Paul Potts. 

W drugiej edycji show wzięła udział para z Polski, duet Destiny, który wygrał 11. edycję polskiego "Mam talent". Para akrobatów skradła serca widzów i sędziów. Ujęcia kamery dokładnie pokazują miny publiczności, którzy są zachwyceni wyczynami Polaków. Jurorzy również nie szczędzili pochwał i komplementów. Nawet na twarzy Simona Cowella pojawił się uśmiech aprobaty.

- To było perfekcyjne. Nie popełniliście żadnego błędu. Było seksownie, romantycznie i zapierało dech w piersiach- powiedziała Heidi Klum. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mimo że widziałam takie rzeczy wiele razy, to wasz występ był dla mnie świeży i inny. Wasza siła jest nie zwykła. Zrobiliście fantastyczną robotę. Jestem z was dumna - skomentowała Alexa Dixon.

Polacy zachwycili amerykanów 

- Musicie trafić do finałowej szóstki. Jesteście niesamowici- mówiła Heidi Klum. Duet dostał się aż do półfinałów, ale niestety, nie przeszli dalej. Jurorzy postawili wtedy na inny duet akrobatyczny. 

Dzisiaj grzeje:  1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju

- To była niesamowita przygoda, dziękujemy za danie nam szansy - napisała para na swoim Instagramie. Duet składa się z Polki Kingi Grześków i Portugalczyka Gonzalo Roque. W polskiej edycji show, w czasie castingów, otrzymali od Agnieszki Chylińskiej złoty przycisk, dzięki czemu trafili od razu do półfinału programu. Udało im się wygrać 11 edycję show. Prywatnie są parą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Ponad milion Polaków musi pilnie wymienić dowód osobisty. W innym przypadku grozi im kilka tysięcy złotych kary
  3. Z trumny dochodziły ciche odgłosy. Otworzyli ją i ścięło ich z nóg
  4. Kasjerka zwróciła nagle uwagę dziewczynce, by wybrała inną lalkę. Reakcja małej zwala z nóg
  5. Ujawniono największy sekret Krzysztofa Jackowskiego. Wiadomo już, ile naprawdę zarabia

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News