90-latka weszła na scenę Mam talent, ale nikt nie wiedział, co zaraz zrobi. Publiczność nie wytrzymała, wszyscy zaczęli krzyczeć

90-latka weszła na scenę Mam talent, ale nikt nie wiedział, co zaraz zrobi. Publiczność nie wytrzymała, wszyscy zaczęli krzyczeć Źródło: YouTube/Viral Feed

Gdy 90-letnia kobieta weszła na scenę programu "Mam Talent", nikt nie spodziewał się czegoś takiego. Rozpoczęła swój występ, a wszyscy zaczęli krzyczeć, nieprawdopodobne sceny. Nikt nie wiedział, jak zareagować na popisy szalonej babci.

90-latka postanowiła wystąpić w amerykańskiej edycji programu "Mam Talent". Dotychczas niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć przeróżne występy w talent show. Niektóre rzucały na kolana swoją wyjątkowością, niektóre zabijały śmiechem. Z pewnością ta babcia zaliczy się do grona najbardziej niezapomnianych telewizyjnych występów.

90-latka wystąpiła w "Mam Talent", takiego show nikt się nie spodziewał

Ten występ zdecydowanie przebija wszystkie, jakie mieliśmy okazję dotychczas zobaczyć. Pani Dorothy Williams mimo tego, że na karku ma już 90 lat, nie boi się żadnych wyzwań. Marzenie o byciu gwiazdą nie powstrzymało jej przed zrobieniem nawet najbardziej kontrowersyjnych rzeczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przez amerykańską edycję "Mam Talent" przewinęła się masa uczestników - od tych, którzy sprawili, że w naszych oczach pojawiały się łzy wzruszenia, po tych, których występy skwitowaliśmy raczej łzami śmiechu. Gdy ta pani wyszła na scenę, nikt nie wiedział jak zareagować. Publiczność zaczęła krzyczeć, nikt nie spodziewał się czegoś takiego.

Dorothy Williams z pewnością podbiła serca zarówno, publiczności, jury, jak i internautów na całym świecie. Gdy wyszła na scenę w czerwonym stroju z białym kapeluszem i rękawiczkami, nikt nawet nie pomyślał, że może zobaczyć coś takiego. Kobieta zaczęła się ruszać w rytm muzyki. Na twarzach jurorów pojawiły się zmieszane miny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent już potwierdził, Polacy przecierają oczy ze zdumienia. Chodzi o pieniądze

2. Kołatanie serca może zwiastować niebezpieczne choroby. Nie wolno go lekceważyć

Nagle kobieta zaczęła zrzucać z siebie ubrania. Jurorzy nie wiedzieli, co powiedzieć. Po chwili konsternacji pochwalili jednak występ starszej kobiety. Pani Dorothy może nie wygrała amerykańskiej edycji programu, ale z pewnością zwróciła uwagę widzów na całym świecie swoim występem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim
  3. Tata przypadkiem przeczytał sms-a w telefonie syna. Natychmiast wezwał policję
  4. Pokazała paragon za obiad w Łebie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, takiej kwoty się nie spodziewali
  5. Niewyobrażalna tragedia na północy kraju, rodzina i mieszkańcy zrozpaczeni. 2 dzieci zginęło na oczach matki
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: Podaj To

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News