Małżeństwo kupiło sobie od przemytników niewolnicę. Rzeczy, które jej robili są po prostu straszne

Małżeństwo kupiło sobie od przemytników niewolnicę. Rzeczy, które jej robili są po prostu straszne Źródło: Pixabay / Engin_Akyurt

Małżeństwo kupiło od handlarzy młodą kobietę, by została ich niewolnicą. To, co kazali jej robić, było okrutne. Sprawę ujawnił sąsiad pary, interwencja policji była błyskawiczna.

Małżeństwo z Florydy wpadło na pomysł, by kupić sobie niewolnicę od handlarzy żywym towarem. Młoda kobieta z Meksyku trafiła pod ich dach. Zmuszali dziewczynę do robienia okropnych rzeczy. Zaniepokojony sąsiad wezwał policję, funkcjonariusze odkryli straszną prawdę.

Małżeństwo kupiło Meksykankę od przemytników

Esthela Clark i Rolando Castellanasa mieszkają w Jacksonville na Florydzie. Małżeństwo nie doczekało się dzieci, pomimo tego, że kobieta miała już 47 lat. Postanowili wynająć matkę zastępczą, która urodzi im potomka. Para chciała mieć pewność, że surogatka nie zrezygnuje z oddania im dziecka, postanowili więc w tym celu sprowadzić kobietę zza granicy. W ten sposób pod ich dach trafiła młoda Meksykanka, która została przez nich kupiona od handlarzy żywym towarem.

26-latka wiedziała, że ma zostać matką zastępczą dla małżeństwa, obiecano jej umowę i pełną opiekę lekarską. Niestety, gdy tylko pojawiła się na miejscu, zabrano jej dokumenty i uwięziono. Para chciała, by jak najszybciej zaszła w ciążę, wstrzykiwali jej spermę Ronalda nawet kilka razy dziennie, nie przyniosło to jednak żadnych rezultatów. Młoda kobieta już wcześniej miała dzieci, więc to mężczyzna był prawdopodobnie bezpłodny.

Starania trwały rok, w tym czasie małżeństwo irytowało się coraz bardziej. Ciągle poniżali młodą Meksykankę i zmuszali ją, by im usługiwała. Ponadto bili ją, podtruwali chemią domową oraz zabierali jej ubrania. W pewnym momencie Esthela zakazała jej jeść, twierdząc, że jest za gruba i to na pewno dlatego nie może zajść w ciążę. W końcu małżeństwo zmusiło dziewczynę do prostytucji, żeby nie dokładać pieniędzy do jej pobytu u siebie w domu. Dramat Meksykanki trwał dwa i pół roku. W tym czasie oprawcy zręcznie tuszowali swoje okrucieństwo, regularnie wysyłając do jej bliskich małe kwoty pieniędzy. Rodzina ofiary nie miała pojęcia, przez jakie piekło przechodzi ich krewna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W końcu wszystko wyszło na jaw

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Sprawa wyszła na jaw, kiedy jeden z sąsiadów małżeństwa spostrzegł nagą dziewczynę, która myła wieczorem ich samochód na podwórku. Była zima, więc na dworze panowała wyjątkowo mroźna pogoda. Zaniepokojony mężczyzna opowiedział o zdarzeniu członkowi lokalnego Kościoła. Wspólnie powiadomili policję. Meksykanka została uwolniona dzięki błyskawicznej reakcji służb. Zeznała, jaki koszmar przeżyła, a małżeństwo, które ją poniżało, zostało niezwłocznie aresztowane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  2. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  3. Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich agonia trwała 19 lat
  4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  5. Premier zapowiedział WALKĘ o polskich emerytów. Odniósł się NIE TYLKO do 13. i 14. emerytury

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News