Bogate małżeństwo oferuje 300 tys. zł niani, która zaopiekuje się ich maleństwem. Jest jeden przerażający haczyk

Bogate małżeństwo oferuje 300 tys. zł niani, która zaopiekuje się ich maleństwem. Jest jeden przerażający haczyk Źródło: .

Małżeństwo jest w stanie zapłacić bardzo dużo pieniędzy za opiekę nad ich dzieckiem. Jest jednak pewien niepokojący szczegół, z powodu którego każda z dotychczasowych niań szybko opuszczała ich dom.

Małżeństwo zamieściło ciekawe ogłoszenie. Rodzice szukają opiekunki dla swojego małego dziecka, oferują bardzo duże wynagrodzenie. Jest jednak pewien szczegół, który zniechęca potencjalnych kandydatów. Żadna z dotychczasowych niań nie wytrzymała długo w ich domu.

Małżeństwo oferuje 300 tysięcy złotych za opiekę nad swoim dzieckiem, mimo to wciąż nie mają niani

Pewne bogate małżeństwo zamieściło bardzo ciekawe ogłoszenie na portalu Childcare. Para oferuje 300 tysięcy złotych za opiekowanie się ich dzieckiem. Mimo tak pokaźnego wynagrodzenia, wciąż nie znaleźli chętnego na objęcie stanowiska. Wszystko przez mały szczegół - okazuje się bowiem, że ich dom jest nawiedzony.

- Żyjemy w tym domu od 8 lat. Kupując tę nieruchomość, wcześniej zostaliśmy poinformowani, że dom był nawiedzony. Jednak nie zrezygnowaliśmy z zakupu i już po dwóch tygodniach staliśmy się właścicielami budynku. Mimo to w ciągu czterech miesięcy, aż osiem niań samowolnie porzuciło pracę. Każda z nich skarżyła się na nadprzyrodzone zjawiska, takie jak: spadające naczynia, dziwne odgłosy, czy poruszające się samoistnie meble - napisali rodzice w swoim ogłoszeniu.

Małżeństwo otrzymuje wiele zgłoszeń, ale wszyscy w końcu rezygnują

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Para jest bardzo zdesperowana, bo ciągłe zmiany uprzykrzają im życie. Za opiekę nad ich dzieckiem są w stanie zaproponować naprawdę spore wynagrodzenie. Mają nadzieję, że w końcu uda im się znaleźć kogoś, kto się nie wystraszy i zostanie z nimi na stałe.

- Osobiście nie doświadczyliśmy żadnych paranormalnych zjawisk, mieszkając w tym domu od tylu lat. Nadal szukamy niani, która chętnie zaopiekowałaby się naszym dzieckiem, a za tę nietrudną i wcale nieciężką pracę jesteśmy w stanie zapłacić naprawdę bardzo dużo pieniędzy - dodali.

Dzisiaj grzeje: 1. Ile żon miał Michał Wiśniewski? Tego nie wiedzą najstarsi górale. My wiemy [ZDJĘCIA]
2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

Założyciel portalu z ogłoszeniami powiedział, że to najciekawsza oferta, jaką do tej pory zamieścili. Jest szczerze zaciekawiony, jak potoczą się poszukiwania i czy znajdzie się wystarczająco odważny kandydat, by zająć się dzieckiem tej pary.

- Kiedy zobaczyliśmy to ogłoszenie, naprawdę byliśmy w szoku! Większość pracowników było do niego sceptycznie nastawionych, ale gdy porozmawialiśmy z właścicielami domu oraz poprzednimi nianiami, zdaliśmy sobie sprawę, że to nie są żarty! Choć rodzina zapewnia, że jeszcze nikomu nie stało się w domu nic złego, to jednak stawienie czoła takim paranormalnym zjawiskom wymaga od niańki nie lada odwagi - powiedział Richard Conway.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  3. Zdruzgotani mieszkańcy przerywają milczenie ws. mordercy z Ząbkowic. "Podobno tego dnia zażądał dużej sumy"
  4. Zwabił 10-latkę do pustego domu i zabił ją w okrutny sposób. Ale najgorsze stało się dopiero potem, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc

źródło: LadBibleChildcare

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News