Byli małżeństwem ponad 70 lat. Mężczyzna umarł, a 30 godzin później ich dzieci miały jeszcze większy powód do rozpaczy

Byli małżeństwem ponad 70 lat. Mężczyzna umarł, a 30 godzin później ich dzieci miały jeszcze większy powód do rozpaczy Źródło: Facebook.com/Jason Hardin

Małżeństwo bardzo się kochało przez prawie całe swoje życie. W końcu mężczyzna zmarł, pogrążając w żałobie swoich najbliższych. Minęło zaledwie 30 godzin, a dzieci pary spadło kolejne nieszczęście.

Małżeństwo było dla nich bardzo ważne. Przez 77 lat wspierali się i pokonywali wspólnie wszelkie trudności. Doczekali się sześciorga dzieci, osiemnaścioro wnucząt, a do tego mnóstwa prawnucząt. Byli szczęśliwi aż do pewnego momentu. Mąż zmarł, a niedługo potem stała się kolejna tragedia.

Małżeństwo rozdzieliła śmierć 

Raymond i Velva Breuer poznali się w bardzo młodym wieku. Na początku nie darzyli się sympatią, a mężczyzna niechcący dotknął ją gorącym pogrzebaczem. Chciał tylko zwrócić jej uwagę, a zamiast tego zostawił jej bliznę na całe życie. Mimo to para w końcu się zakochała. Wzięli ślub, a ich uczucie stale się umacniało. Doczekali się sześciorga dzieci, z których byli bardzo dumni.

Ich życie upływało w spokoju, ale pewnego dnia mężczyzna zaniemógł. Trafił do szpitala, a żona trwała u jego boku, cały czas trzymając ją za rękę. Lekarze nie mogli pomóc 96-latkowi, który zmarł blisko swojej ukochanej. To ogromna strata, która odcisnęła piętno na całej rodzinie. Jednak to nie był koniec całej historii. Stało się coś jeszcze gorszego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzieci pary miały ogromny powód do smutku

Bliscy byli zrozpaczeni, ale mimo to pocieszali cierpiącą Velvę. Kobieta, choć również skończyła 90 lat, cieszyła się dobrym zdrowiem. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się 30 godzin po zgonie męża. Żona również zmarła. Wszyscy byli w szoku - nic nie wskazywało na to, że seniorka umrze. Dzieci były jeszcze bardziej zdołowane stratą drugiego rodzica, ale uznały, że para po prostu chciała być nadal razem.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Aby nie rozłączać ich nawet po śmierci postanowiono pochować ich we wspólnym grobie. Rodzina jest pewna, że małżeństwo właśnie tego by chciało. W końcu nie wdzieli innego wytłumaczenia dla zgonu staruszki, jak tęsknota za swoim ukochanym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Newsner

Następny artykuł