Szok! Najpopularniejszy i najbardziej lubiany polski sportowiec, Adam Małysz wystartuje w wyborach! Co więcej, wiemy już z jakiej partii!

Adama Małysza znają wszyscy. Kiedyś całą Polskę z jego powodu ogarnęła prawdziwa „małyszomania”, do dziś wciąż cieszy się ogólnonarodową sympatią. Teraz zaskoczył wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Wyszło na jaw, że Revol KŁAMIE! Oto dowód

Małysz wystartuje w wyborach

Ukochany sportowiec wszystkich Polaków udzielił zaskakującej odpowiedzi na pytanie, które nurtowało opinię publiczną. Małysz nie zaprzecza, że może wziąć udział w wyborach.

Nigdy nie mów nigdy – tak ten pomysł skomentował sam Adam Małysz. Trzeba przyznać, że co jak co, ale zaskoczyć nas potrafi.

Odpowiedź ta odbierana jest jednoznacznie. Gdyby Małysz nie posiadał ambicji politycznych – po prostu by zaprzeczył.

Wszystko wskazuje na to, że Adam Małysz wystartuje w wyborach samorządowych, a nawet parlamentarnych! Wszystko zależy od niego. Wiemy, że ceniony jest wśród polityków. Zwłaszcza jednego ugrupowania.

– Szanuję Adama Małysza jako sportowca, jako człowieka – powiedział przewodniczący PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Nie tylko komplementował wielkiego sportowca, ale także złożył bardzo poważną deklarację.

ZOBACZ TAKŻE: Wstrząsające słowa Małysza. Stoch przeżyje koszmar

Partia widzi go w swoich szeregach

Jak się okazuje, szef PSLu widzi Małysza w swojej partii. Zaznaczył, że wszystko zależy od tego, czy były skoczek narciarski się zgodzi na jego propozycję.

– Mógłby na przykład wystartować z naszych list w wyborach samorządowych lub parlamentarnych – zadeklarował Władysław Kosiniak-Kamysz.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Stocha ma już dość. Dziennikarze ją rozwścieczyli

Małysz na prezydenta!

Kiedyś mówiono nawet o tym, że Adam Małysz na fali miłości narodu powinien wystartować w wyborach… prezydenckich.

 Proszę pana, ja to się pół roku zastanawiałem, czy przyjść do pracy w związku narciarskim, a co dopiero to… Nie wiem, czy miałbym jakieś szanse, gdybym wystartował, choć prawdą jest, że przez karierę przeszedłem bez afer, nieporozumień, konfliktów. Z drugiej strony nigdy nie wiesz, co cię w życiu czeka – tak skomentował te pogłoski sam zainteresowany.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Czy Robert Biedroń nadaje się na prezydenta Polski?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ci sportowcy zszokowali wszystkich... [ZDJĘCIA]


Tak żyje bajecznie bogaty książę Brunei [ZDJĘCIA]