Na oficjalnym profilu żony Adama Małysza, Izabeli, pojawił się dramatyczny wpis. Żona legendy polskiego sportu ujawniła, że jej rodzinę od kilku lat prześladuje nastoletnia psychopatka, a organy ścigania nic z tym nie robią. Rodzina Małyszów jest do tego stopnia zdesperowana, że Izabela Małysz zdecydowała się ujawnić dane osobowe prześladującej ich dziewczyny. 

Aleksandra, uczennica Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie od ponad 4 lat ma prześladować rodzinę Małyszów, w tym głównie ich córkę Karolinę.

Jak pisze Izabela Małysz w dramatycznym poście, stalkerka na portalach społecznościowych podszywa się pod członków ich rodziny wysyłając „miliony wiadomości bezsensownej treści, kończących się zazwyczaj wulgaryzmami i straszeniem”.

Jak również informuje żona polskiego skoczka, mimo że sprawa trafiła do sądu to organy ścigania i sprawiedliwości niewiele im pomogli. Sprawa sądowa mimo udowodnionej winy, zakończyła się bardzo łagodnym wyrokiem tj. „upomnieniem”. Dlatego też Izabela Małysz zdecydowała się upublicznić jej dane osobowe w nadziei na cud i pomoc.

fot. facebook
fot. facebook
fot. facebook
fot. facebook

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

...

Zobacz również