Malwina jest zdruzgotana tą chorą sytuacją. Dowiedziała się, że jej narzeczony został zmuszony do oświadczyn

Malwina jest zdruzgotana tą chorą sytuacją. Dowiedziała się, że jej narzeczony został zmuszony do oświadczyn Źródło: unsplash.com/Jackie Tsang

Malwina sądziła, że jej partner postanowił oświadczyć się z miłości. Nie spodziewała się, że prawda może okazać się zupełnie inna. Gdy dowiedziała się, co tak naprawdę skłoniło go do tego kroku, była wstrząśnięta.

Malwina od czterech lat tworzyła udany związek ze swoim partnerem. Nie zdziwiła się zatem, gdy w czerwcu bieżącego roku poprosił ją o rękę. Byli razem już tak długo, że spodziewała się wkrótce usłyszeć tę propozycję. Była bardzo szczęśliwa gdy patrzyła na pierścionek na swoim palcu. Pewnego dnia odkryła jednak prawdę, która całkowicie zmieniła jej postrzeganie całej sytuacji. Uznała, że to po prostu chore.

Malwina nigdy by nie pomyślała, jaki był powód oświadczyn jej partnera

Narzeczona nie próbowała dociekać, czemu jej chłopak postanowił w końcu poprosić ją o rękę - założyła, że przecież tak robią pary po kilku latach związku. Pewnego dnia dowiedziała się jednak, że ukochany nie podjął tej decyzji sam, a nawet został do niej zmuszony. Od razu skojarzyła kilka faktów i wiedziała doskonale, komu zawdzięcza zaręczyny.

Chodziło o jej matkę. Malwina opisuje ją jako kobietę nieustępliwą oraz upartą, która nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć upragniony cel, a w zasadzie cel córki. Wiedziała, że jej dziecko chce już założyć własną rodzinę, dlatego postanowiła pomóc nieco szczęściu. Wzięła jej partnera na rozmowę, by uświadomić go, że już najwyższy czas kupić pierścionek zaręczynowy, bo inaczej Malwina go zostawi. Jeśli ją kocha, nie ma wyboru, nie może dłużej zwlekać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Kobieta jest rozczarowana

Magiczna chwila zaręczyn nagle straciła cały urok. Malwina już nie cieszyła się z pierścionka ani zachowania partnera, bo wiedziała, że bez interwencji matki najpewniej do niczego by nie doszło. Narzeczona jest pewna, że to ona wybrała dla niej pierścionek oraz datę ślubu. Uważa, że to chore i całkowicie zepsuło naturalny przebieg jej relacji z przyszłym mężem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie

2. Kolejny samorząd wystawił PiS rachunek. Miastu brakuje aż 125 mln zł

Zapewne żadna kobieta nie chciałaby się dowiedzieć, że jej wybranek został podstępnie zmuszony do oświadczyn. Takie zachowanie jest niedopuszczalne - to zbyt ważna decyzja, aby ingerowały w nią osoby trzecie, nawet spokrewnione z samymi zainteresowanymi. Choć Malwina była przez chwilę szczęśliwa, późniejsza gorycz przeważyła i kobieta nie wie teraz, jak powinna się zachować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą. Wiśniewski zarzucił jej, że udaje
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News