Szaleniec zaczął strzelać do kibiców! Koszmar, kiedy cały świat patrzy na Mundial

Szaleniec zaczął strzelać do kibiców! Koszmar, kiedy cały świat patrzy na Mundial Źródło: fot. flickr.com

Do światowych mediów dotarły właśnie szokujące informacje ze szwedzkiego Malmö. Nieznany napastnik otworzył ogień do kibiców świętujących sukces swojej drużyny narodowej podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Lokalna społeczność zastanawia się więc, czy mógł to być zamach.

Szwedzka reprezentacja zwyciężyła dziś w meczu z Koreą Południową. Miejscowi kibice postanowili więc celebrować tę okazję, nie spodziewając się dramatu, do którego miało już wkrótce dojść.

Czy to mógł być zamach?

Nieznany sprawca otworzył bowiem ogień do grupy ludzi w Malmö. Użyto prawdopodobnie broni automatycznej. Jak wiadomo, do pobliskich szpitali trafiło już kilka rannych osób. Trzy z nich mają znajdować się w stanie krytycznym. Łącznie postrzelono prawdopodobnie cztery osoby. Miejscowe media donoszą, że strzelanina była prawdopodobnie częścią porachunków pomiędzy lokalnymi gangami. Służby nie podały jednak jeszcze oficjalnej przyczyny zdarzenia. Lokalna społeczność podejrzewa bowiem, że mogło dojść do zamachu.

Co obecnie dzieje się na miejscu zdarzenia?

W mieście trwa obecnie obława na napastnika. Nie wiadomo, kiedy uda się go zatrzymać oraz czy działał sam. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polacy WYRZUCENI z hotelu! To jakieś szaleństwo, nie odpuścimy
  2. Dziennikarz TVN w środku awantury w Senegalu. Nagle wielki mężczyzna z kijem zaczął wszystkich bić
  3. Mundial 2018 w cieniu śmierci piłkarza reprezentacji. Został zamordowany
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News