Małgorzata Wassermann ubiega się obecnie o fotel prezydenta Krakowa. Jednocześnie pracuje jednak dla komisji ds. Amber Gold, przez co musi mierzyć się z ogromną krytyką. Ostatecznie polityk zdecydowała się więc odpowiedzieć na wszelkie oskarżenia ze strony nieprzychylnych sobie wyborców.

Start Wassermann w wyborach samorządowych wywołał ogromne emocje wśród mieszkańców całego kraju. Działaczka znana jest bowiem ze swej nieustępliwej postawy w czasie przesłuchań komisji ds. Amber Gold, której na co dzień przewodzi.

Małgorzata Wassermann odpowiada na oskarżenia

Co ciekawe, właśnie z tego powodu na polityk spadła ogromna krytyka. Niektórzy wyborcy zarzucają jej bowiem, że przez sejmową pracę chce się promować niczym w wyborczej kampanii. W jaki sposób Wassermann odpowiedziała na te zarzuty?

– Jest mi bardzo ciężko, dlatego że pracuje jednocześnie nad materią Amber Gold i nad tym, co się dzieje w Krakowie. Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji, że z tego powodu miałabym przestać pracować w Sejmie. Tutaj pobieram wynagrodzenie, więc trudno żebym robiła inaczej – powiedziała w bezpośredni sposób polityk.

Mocne słowa przedstawicielki obozu władzy

– Ogromnie rozbawiają mnie pytania, czy ja nie powinnam zrezygnować z komisji, bo to jest kampania. Tymczasem obecnie urzędujący prezydent Krakowa od kilku tygodni uruchomił cały urząd, który nic innego nie robi, tylko organizuje spotkania, konferencje, festyny, które prezydent odwiedza, otwiera, zamyka i na których przemawia – zaznaczyła także Wassermann.

– Skala moich działań w stosunku do tego, jakie możliwości, dzięki urzędowaniu, ma obecny prezydent jest nieporównywalna – dodała na podsumowanie członkini komisji ds. Amber Gold.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się stało? Wałęsa gorzko o swojej żonie: już nie mogę na nią liczyć
  2. Kaczyński zwołał NATYCHMIASTOWE spotkanie. Namierza zdrajcę
  3. Trener i reprezentant Polski uderza w Dudę i Morawieckiego. PiS w furii
  4. Co ukrywa Macierewicz? Szokujące doniesienia ws. katastrofy smoleńskiej

Czy Małgorzata Wassermann ma szansę zostać prezydent Krakowa?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]


Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!