Wassermann nigdy nie była tak szczera. Ujawniła jaka jest prywatnie

Wassermann nigdy nie była tak szczera. Ujawniła jaka jest prywatnie

Małgorzata Wassermann Polakom dała się poznać jako stanowcza i silna kobieta. Przez niektórych nazywana była wręcz żelazną damą PiS. Jednak teraz wyborcom chce pokazać, jaka jest naprawdę.

Małgorzata Wassermann jest kandydatką na prezydenta Krakowa, oczywiście wystartowała z ramienia PiS, który wspiera ją od dawna. Podczas wypełniania jej obowiązków np. jako przewodniczącej komisji ds. Amber gold poznaliśmy ją jako kobietę, którą lepiej nie zadzierać. Jednak czy w życiu prywatnym również jest taka ostra? Okazuje się, że nie. Wassermann postanowiła zaprezentować się swoim wyborcom od zupełnie nowej strony.

Małgorzata Wassermann, jakiej nie znaliśmy

Posłanka w swojej kampanii wyborczej już opowiadała o planach zagospodarowania terenów położonych nad Wisłą. Teraz gdy wybory zbliżają się naprawdę wielkimi krokami, Wassermann postanowiła pokazać się mieszkańcom Krakowa z zupełnie inne strony. - W pracy jestem śmiertelnie poważna. Całe życie zajmuję się ludzkimi sprawami i trudnymi sprawami. To nie znaczy, że nie jestem normalną osobą, która jeździ na rowerze, chodzi o kina i się śmieje. Państwo zarzucacie mi, że jestem robotem w pracy i jestem, bo jestem profesjonalna. Prywatnie jestem zupełnie normalna i krakowianie mają prawo poznać tę Gosię - mówiła Małgorzata Wassermann. Trzeba przyznać, że jest to z jej strony bardzo mądre i rozsądne posunięcie. Przecież prezydent ma dbać o mieszkańców i ich sprawy, aby miasto rozwijało się, tak jak powinno, a kto zagłosuje na osobę, która wydaje się niczym maszyna. Ukazanie swojej bardziej ludzkiej strony bez wątpienia pomoże jej w uzyskać większe poparcie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pamiętajmy, że Wassermann w walce o swoją wymarzoną funkcję ma bardzo poważnego przeciwnika. Ówczesny prezydent miasta piastuje ten urząd od 16 lat. Dlatego kandydatka PiS w swojej strategii stawia przede wszystkim na zmiany i innowacje. Mało który polski polityk zdobyłby się na taką odwagę jak Małgorzata Wassermann. Większość z nich przed kamerami i w Sejmie zawsze stara się być bardzo poważnymi, co czasami nie do końca wychodzi, ale praktycznie nikt nie pokazuje się od strony prywatnej, niepolitycznej. Taki krok bez wątpienia nie był łatwy, a przy okazji musiał zostać starannie przemyślany. Czas pokaże, czy się opłacił.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Będzie dymisja? Kaczyński skomentował taśmy Morawieckiego
  2. Wracamy do średniowiecza? Absurdalny projekt przechodzi przez Sejm
  3. Polska na wojennej ścieżce z Unią Europejską. Rząd też złożył skargę do Trybunału
źródło: radiozet.pl Następny artykuł