Wassermann budzi przerażenie prezydenta. "Trzeba przed nią chronić ludzi"

Wassermann budzi przerażenie prezydenta. "Trzeba przed nią chronić ludzi"

To już pewne, Małgorzata Wassermann będzie walczyć o fotel prezydenta Krakowa. Takich reakcji na jej kandydaturę nikt się jednak nie spodziewał. Okazuje się, że polityk budzi przerażenie obecnego prezydenta Krakowa, który właśnie publicznie oświadczył, że przed posłanką PiS trzeba chronić ludzi. 

Małgorzata Wassermann w wyborach samorządowych powalczy o fotel prezydenta Krakowa. Nikt jednak nie mógł się spodziewać, że jej kandydatura wywoła aż takie emocje. Dotychczasowy i najdłużej urzędujący prezydent miasta twierdzi, że nie jest to dobry pomysł.

Małgorzata Wassermann prezydentem Krakowa?

- Grzechem byłoby oddanie miasta Małgorzacie Wassermann - powiedział obecny prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Nie rezygnuje ze swojego zdania, dalej uważa, że jej kandydatura jest złym pomysłem. Majchrowski planuje kandydować ponownie, wszystko dlatego, że jak twierdzi: - Gdyby był wspólny dobry kandydat opozycji, to mógłbym rozważyć możliwość rezygnacji. A tak na serio, to zastanawiałem się do dnia ogłoszenia decyzji, bo to jest naturalne, że rozważa się wszystkie za i przeciw. A to nie są proste decyzje i nie można się kierować emocjami. Teraz to już nie jest czas na zastanawianie się. Poza tym nie "muszę" tylko "chcę", bo mam jeszcze plany dotyczące miasta - mówi. - Co do bronienia Krakowa: ja zamierzam chronić Kraków przed otoczeniem pani Małgorzaty Wassermann, bo to nie jest osoba samodzielna, ma nad sobą szefów partii - mówił o Wassermann Majchrowski. Ewidentnie postrzega on jej kandydaturę, jako coś złego. Być może ludzie po raz kolejny w wyborach opowiedzą się za nim, a jeśli nie, to bardzo ciekawe jak Małgorzata Wassermann spisze się w tej roli.

Brutalna kampania prezydencka. PiS prowadzi nieczystą grę?

Dziennikarz zauważył, że prowadzona obecnie kampania o fotel prezydenta Krakowa jest wyjątkowo brutalna. Jacek Majchrowski oświadczył, że wpływ na to mają zagrania konkurentów oraz to, że media publiczne faworyzują partię rządzącą. - Ja kontrkandydatów nigdy nie atakowałem. Co więcej, po wygranych wyborach zawsze deklarowałem, że chętnie zaproszę ich do współpracy, by zrealizować ważne dla mieszkańców postulaty, które były w ich programie. O ile pani Wassermann, chociaż nie powinna tego jeszcze robić, prowadzi kampanię w sposób taki spokojny i stonowany, to jej otoczenie prowadzi dość ostrą grę - powiedział Majchrowski. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Młynarska załamana. „TVN traktuje ją tragicznie”
  2. Sponsor się wycofał. Dla Gessler to już koniec, oficjalnie zwija biznes
  3. Pokochaliśmy ją za rolę siostry Bożenki w „Na dobre i na złe”. Teraz mało kto by ją poznał
  4. Opozycja w szoku! Pawłowicz żąda przeprosin od Lewandowskiego
  5. Szokujące słowa Maryli Rodowicz ws. Jana Pawła II. „To nie były erotyczne sny”
Źródło: krakow.onet.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News