Małgorzata Wassermann ma na swojej głowie dużo obowiązków. Nie tylko zajmuje stanowisko szefowej sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold, ale również kandyduje w wyborach samorządowych na prezydenta Krakowa. Polacy sugerują, żeby odpuściła – Wassermann jednak nie da się zniechęcić. Piorunujące oświadczenie zamyka usta jej wszystkim przeciwnikom.

– Jest mi bardzo ciężko, dlatego że pracuje jednocześnie nad materią Amber Gold i nad tym, co się dzieje w Krakowie. Nie wyobrażam sobie jednak sytuacji, że z tego powodu miałabym przestać pracować w Sejmie. Tutaj pobieram wynagrodzenie, więc trudno żebym robiła inaczej – opowiadała w Sejmie dziennikarzom telewizji wPolsce. Przypominamy, że Małgorzata Wassermann zapowiedziała w tym wywiadzie przesłuchania Donalda Tuska. Planowane są one na przełom września i października tego roku, a oficjalna data zostanie podana już w lipcu.

Małgorzata Wassermann nie zrezygnuje z dalszych działań!

– Ogromnie rozbawiają mnie pytania, czy ja nie powinnam zrezygnować z komisji, bo to jest kampania. Tymczasem obecnie urzędujący prezydent Krakowa od kilku tygodniu uruchomił cały urząd, który nic innego nie robi, tylko organizuje spotkania, konferencje, festyny, które prezydent odwiedza, otwiera, zamyka i na których przemawia – opowiada dalej Wassermann – Skala moich działań w stosunku do tego, jakie możliwości, dzięki urzędowaniu, ma obecny prezydent jest nieporównywalna.

Tak aktywna działalność może przysporzyć jej zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Komentarze internautów na ten temat są podzielone.

– Pani Małgorzata z wdziękiem, gracja i uśmiechem odrzuca nienawiść, której non-stop doznaje. – pisze jeden z nich.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 20 dziennikarzy i gwiazd właśnie wyleciało z TVN z HUKIEM! Fani zdruzgotani
  2. Co się z nim stało?! Wyciekło zdjęcie prezydenta bez koszulki, jest przerażające
  3. Właśnie ujawniono TREŚĆ tajnego listu do Morawieckiego! Premier pogrążony

Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!

Romans poszedł w pięty?! Internauci bezlitośnie rozprawiają się z posłem PiS [MEMY]

Zobacz również