Małgorzata Wassermann walczy właśnie o fotel prezydenta Krakowa w zbliżających się wielkimi krokami wyborach samorządowych. Robi wszystko, by wygrać z faworytem Jackiem Majchrowskim, jednak jej ostatnie kontrowersyjne zachowanie w kościele z pewnością nie spodoba się wielu wyborcom. Totalna kompromitacja. 

Małgorzata Wassermann jest córką Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie polskiego Tu-154 w Smoleńsku. Od tamtego czasu kobieta bardzo aktywnie uczestniczy w polskim życiu politycznym, należy do PiS i to właśnie ich reprezentuje w wyborach samorządowych, w których startuje na fotel prezydenta Krakowa.

Niedawno przeprowadzony sondaż pokazał, że poparcie dla kobiety w ostatnim czasie znacząco spadło, jednak ta się nie poddaje. Robi wszystko, by wygrać ze swoim największym przeciwnikiem, Jackiem Majchrowskim. Jednak to, co stało się podczas jej ostatniej wizyty w jednym z krakowskich kościołów z pewnością nie spodoba się wyborcom.

Małgorzata Wassermann skompromitowała się w kościele

Małgorzata Wassermann postanowiła spotkać się ze swoimi wyborcami na terenie klasztoru cystersów na Szklanych Domach w Krakowie. Jak się okazało, taki pomysł nie przypadł do gustu reprezentantom kościoła.

Świątynia postanowiła pomóc mieszkańcom Krakowa w podjęciu trudnej decyzji w nadchodzących wyborach samorządowych i zaprosiła do siebie kandydatkę PiS. Takie zachowanie wzbudziło ogromne kontrowersje w całym kraju, a konwencję kandydatki skrytykowane zostały przez wszystkie środowiska kościelne.

– Kiedy widzę takie obrazki, jak ten w Nowej Hucie, na Szklanych Domach, to mam wrażenie, że traktujemy czasem ludzi jak niemowlaki. Z jednej strony czytamy im Pawła, że do wolności wyzwolił ich Jezus, ale z drugiej kompletnie nie wierzymy ich dojrzałości i aplikujemy im spotkania, które jasno sugerują jakich wyborów mają dokonywać – zwrócił się do księży o. Grzegorz Kramer.

Wiele osób uważa, iż pojawienie się polityk w kościele było totalną kompromitacją, która pokazuje jedynie, że jest ona zdesperowana, do czego przyczynić się mógł zresztą najnowszy sondaż opublikowany przez „Gazetę Wyborczą”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]

Małgorzata Wassermann ma coraz mniejsze szanse w Krakowie

Jak wynika z udostępnionego właśnie sondażu szanse na wygraną Małgorzaty Wassermann maleją w oczach. Jeszcze do niedawna kobieta deptała po piętach Jackowi Majchrowskiemu, jednak w tym momencie dzieli ich już 14%. Mężczyzna pochwalić się może wynikiem 40%, podczas gdy Małgorzata Wassermann zdobyła ich zaledwie 26%. Nie lepiej wygląda również symulacja tury drugiej: 61:35.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

    1. KAŻDY WŁAŚCICIEL PSA MA Z TYM OGROMNY PROBLEM. WIEMY, JAK GO ROZWIĄZAĆ
    2. Znaki zodiaku kobiet, z którymi faceci boją się związać
    3. Sekstaśmy z Sowy: Ujawniono o kogo chodzi, będzie afera dekady
    4. Przerażający wypadek wojsk USA w Polsce! Amunicja rozsypana po autostradzie
    5. TVP upada. Rząd nic sobie z tego nie robi

Bawią do łez! Najgorsze polskie plakaty wyborcze wszech czasów