Przyłapali żonę Trzaskowskiego. Zdjęcia mówią same za siebie

Przyłapali żonę Trzaskowskiego. Zdjęcia mówią same za siebie Źródło: Piotr Molecki/East News

Mimo zakończenia kampanii prezydenckiej Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata Trzaskowska cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mediów. Tym razem skupiła na sobie uwagę paparazzich, a zdjęcia przedostały się do sieci. Wiele osób pochwala jej zachowanie.

Małgorzata Trzaskowska po raz kolejny przykuła uwagę fotoreporterów. Została przyłapana w centrum Warszawy, w sieci od razu pojawiły się setki komentarzy. Artykuł opublikowany przez "Pudelka" wywołał duże poruszenie.

Żona Rafała Trzaskowskiego znalazła rozwiązanie na poruszanie się po mieście

Wcześniej o Małgorzacie Trzaskowskiej nie pojawiało się tyle artykułów, co teraz. Żona Rafała Trzaskowskiego wspierała go w jego kampanii, a sympatię zyskała sobie tym, że jasno wyrażała swoje poglądy. Wiele osób uważało ją za kompletne przeciwieństwo Agaty Dudy.

Małgorzata Trzaskowska wyrażała swoje zdanie w kwestii wsparcia kobiet, edukacji, a także ekologii. Jak się okazało, nie były to słowa rzucane na wiatr. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją w centrum Warszawy, po której poruszała się elektryczną hulajnogą. Wiele osób przyklasnęło temu rozwiązaniu, ponieważ nie wybrała do tego celu samochodu emitującego spaliny. Żona Rafała Trzaskowskiego zaznaczała, że urodziła i wychowała się w Rybniku na Śląsku, dlatego ekologia jest dla niej szczególnie ważna.

Małgorzata Trzaskowska wywołała falę dyskusji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zdjęciach widzimy jak Małgorzata Trzaskowska ubrana w zieloną koszulę i białe spodnie przemierza ulice Warszawy. Żona prezydenta stolicy przeprowadzała elektryczną hulajnogę przez pasy, jednak internautom mimo jej wyboru nie spodobała się jedna rzecz. Mianowicie Małgorzata Trzaskowska przechodząc przez pasy rozmawiała przez telefon komórkowy. Pojawiły się też głosy, że bardziej ekologiczny byłby wybór zwykłej, nienapędzanej niczym hulajnogi.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
2. Pomyliła raka ze zwykłym skurczem. Lekarze musieli podjąć dramatyczną decyzję

3. Minister Szumowski się wygadał. Zdradził, kiedy w całej Polsce wrócą rygorystyczne obostrzenia

- Pani Małgosiu, jest Pani normalną fajną kobietą. Trzaskowski miał szczęście, że spotkał ciepłą miłą partnerkę. Szkoda, że nie została pani pierwszą damą - skomentowała inna osoba.

- Takie eko to jest ściema! Akumulator w hulajnodze jest na prąd. A skąd się bierze prąd do niego? Podpowiem, że u nas głównie z węgla... Czemu rowerem nie popyla? - dziwił się komentujący.

- W Polsce nie wolno prowadzić pojazdów jednośladowych i rozmawiać przez telefon - zauważył czytelnik "Pudelka".

Fot. AGENCJA SE/East News

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 września dzieci wracają do szkół. Porażające słowa eksperta, nie ma wątpliwości, co się stanie
  2. Nagła decyzja premiera Morawieckiego. Sytuacja wymknęła się spod kontroli
  3. Polacy pogrążyli się w rozpaczy. Nie żyje Michał Bąk, miał dopiero 24 lata
  4. Pilny apel MZ. Dotyczy wszystkich Polaków, pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć
  5. Zbigniew Ziobro upokarzająco o niebinarnej aktywistce, odbierając jej godność. "Bełkot. Mężczyzna, który dorabia ideologię"

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News