Wnętrze mieszkania Sochy. Bawi się ze wszystkimi swoimi dziećmi, najpiękniejsze zdjęcie w polskim internecie

Wnętrze mieszkania Sochy. Bawi się ze wszystkimi swoimi dziećmi, najpiękniejsze zdjęcie w polskim internecie Źródło: .

Małgorzata Socha po urodzeniu dzieci naprawdę promienieje. Doczekała się trójki pociech, ale rzadko pokazuje je w swoich mediach społecznościowych. Tym razem fotograf uchwycił Sochę na zabawie z całą trójką!

Małgorzata Socha ma trójkę dzieci: 6-letnią Zosię, 2-letnią Basię i niespełna rocznego synka Stasia. Na Instagramie aktorki w większości goszczą jej własne zdjęcia z planów seriali, planów zdjęciowych czy ze spotkań ze znajomymi. Bardzo strzeże swojej prywatności i sama decyduje, co pokaże mediom. Rodzinne zdjęcie, które opublikowała ostatnio, mocno rozczula.

Małgorzata Socha zachowuje zdrowy balans

Aktorka, która w serialu "Przyjaciółki" gra Ingę Gruszewską, postanowiła w końcu uchylić rąbka tajemnicy. Patrząc na jej zdjęcia i zachowanie wobec dzieci można stwierdzić, że ma z nimi idealny kontakt. Jest kochająca i troskliwa. Mimo dużej ilości czasu, którą musi spędzić na planie, udaje jej się znaleźć balans między pracą a rodzina, by wszyscy byli usatysfakcjonowani. Postarała też w miarę szybko wrócić na plan - fani czekali na nowe odcinki z jej udziałem.

Małgorzata Socha nie jest jedyną gwiazdą polskiego show biznesu, która szybko wróciła do swoich zawodowych obowiązków, jednocześnie godząc bycie mamą. Podobną decyzję podjęła Anna Wendzikowska oraz Anna Starmach, która już miesiąc po porodzie wróciła na plan MasterChefa.

Zabawa z dziećmi sprawia wiele radości

Na zdjęciu, które Socha opublikowała na Instagramie, widać aktorkę i jej dzieci w dziecięcym pokoju utrzymanym w szaro-białej kolorystyce z pastelowymi elementami. Zosia i Basia wraz z mamą siedzą na podłodze, a Staś spędza czas w bujaczku. Widać, że dziewczynki są mocno zainteresowane zabawą z mamą - klocki Lego dosłownie wysypują się z szuflady, a dzieci są zaczytane w instrukcję składania zabawek. Szeroko uśmiechnięta mama dopełnia całe zdjęcie. Fani są wniebowzięci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pod zdjęciem odezwało się bardzo wiele mam, komentując wpis serduszkami i komplementami. Są zachwycone, że aktorka poświęca uwagę trzem dzieciom naraz i potrafi się z nimi bawić, a nie wyręczać się nowoczesnymi gadżetami.

Fot. instagram.com/malgosia_socha

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

Źródło: Kobieta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News