Poruszające zdjęcie Małgorzaty Sochy. Jest na wakacjach z dziećmi, jak prawdziwa matka Polka

Poruszające zdjęcie Małgorzaty Sochy. Jest na wakacjach z dziećmi, jak prawdziwa matka Polka Źródło: instagram/malgosia_socha/

Małgorzata Socha z okazji majówki postanowiła wybrać się ze swoimi pociechami na krótkie wakacje. Aktora wybrała do tego celu zniewalające miejsce. Wypoczynek w otoczeniu ukochanych dzieci natknął ją do zamieszczania na swoim Instagramie całej masy wzruszających zdjęć.

Małgorzata Socha postanowiła w wyjątkowy sposób spędzić majówkę, podczas której pogoda w Polsce nie była najciekawsza. Aktorka chcąc wypocząć trochę od spraw życia codziennego, udała się ze swoimi dziećmi aż do Turcji, gdzie obecnie temperatury wprost zachęcają do spędzania czasu na dworze. 39-latka chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia z wyjazdu, które wywołują niemałą zazdrość wśród jej obserwatorów. W otoczeniu dzieci prezentuje się niczym typowa matka-Polka. 

Małgorzata Socha na wakacjach 

Zabiegana aktorka, która znaczną część swojego czasu poświęca pracy, postanowiła w jak najlepszy sposób wykorzystać czas ze swoimi dziećmi i w tym celu udała się na rajskie wakacje do Turcji. Urlop trwał tydzień, a podczas niego Socha zamieściła w sieci całą masę zdjęć, na których widać przepiękne widoki i przede wszystkim to, jak świetnie bawiła się ze swoimi pociechami.

Aktorka pod jednym ze zdjęć zwróciła się nawet do swoich obserwatorów, pytając, czy mają oni jakiś pomysł na poskromienie dziecięcej energii podczas wakacji. Wskazuje to zatem na to, że jej pociechy nie do końca dały wypocząć swojej mamie, czego ona na pewno jednak nie ma im za złe. 

Bardzo aktywny wypoczynek Sochy  

Okazało się, że  nawet podczas rajskich wakacji Małgorzata Socha nie rezygnuje ze swoich ćwiczeń. Tym razem zupełnie zmienił się plener, w którym je wykonywała, co zapewne sprawiło, że aktywność fizyczna nie była żadnym wysiłkiem, a czystą przyjemnością. 39-latka podzieliła się z internautkami faktem, że nawet w trakcie urlopu stara się zadbać o swoją sylwetkę, w czym pomaga jej program ćwiczeń Anny Lewandowskiej.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wakacje prawdziwej matki Polki 

Takiego wypoczynku pozazdrościli jej wszyscy obserwatorzy, a nawet jej równie sławne koleżanki. Trzeba przyznać, że w trakcie majówki pogoda w naszym kraju nie była najciekawsza, a fotografie Sochy, na których widoczne były egzotyczne krajobrazy, tylko pogarszały sytuację. Mimo to, fanki aktorki chętnie komentowały jej fotografię, zachwalając widoki i przyznając, że jednak trochę zazdroszczą jej takie wypoczynku.  

- Wspaniale wyglądasz Małgosiu, razem ze swoimi pociechami. Radosna, kochająca się rodzinka, jak z obrazka - twierdzi internautka. 

- Urlop z dziećmi rządzi się swoimi prawami. Może i do końca się nie wypocznie, ale to nadal cudowny czas razem - dodaje kolejna. 

Screen/Instagram/Małgorzata Socha

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

Źródło: JASTRZABPOST

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News