Małgorzata Socha pochwaliła się mężem! Wielki wyczyn na oczach księcia Harry'ego

Małgorzata Socha pochwaliła się mężem! Wielki wyczyn na oczach księcia Harry'ego Źródło: yt.PrzeAmbitni

Małgorzata Socha od dawna cieszy się dużą popularnością wśród polskich fanów seriali. Jednak dopiero teraz celebrytka zdecydowała się pokazać swojego męża, publikując wspólne zdjęcie. Dokonał on bowiem wyczynu, którego światkiem był sam książę William.

Małgorzata Socha jest jedną z tych aktorek, które kojarzą się większości polskich widzów wyłącznie z serialami. W istocie, liczba produkcji w których wzięła udział jest naprawdę imponująca jak na stosunkowo krótka karierę aktorską - aktorka ma dopiero 39 lat.

Mimo że od dawna wzbudza zainteresowanie wśród widzów, a także aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, dopiero teraz zdecydowała się na pokazanie w Internecie wspólnie ze swoim mężem. Aktorka opublikowała zdjęcie na Instagramie z Londynu, gdzie jej mąż brał udział w wydarzeniu, które obserwował osobiście sam książę Henryk.

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z mężem. Dokonał trudnej rzeczy

London Marathon wzbudzał w ostatnich tygodniach wielkie emocje wśród miłośników biegania. Jest powszechnie uważany za jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Europie. Wiele znakomitych zawodników z całego świata deklarowało udział w tym morderczym biegu. Wśród nich byli dawni i obecni rekordziści świata, którzy zapowiedzieli zaciętą rywalizację o wygraną.

W gronie setek uczestników znalazł się także mąż Małgorzaty Sochy, Krzysztof Wiśniewski, z którym do stolicy Wielkiej Brytanii przybyła także żona, w celu wsparcia i dopingowania swojego wybranka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Duma mnie rozpiera! London Marathon zaliczony! - napisała już po zakończeniu biegu aktorka, na swoim Instagramie, wpis uzupełniając wspólnym zdjęciem z mężem.

Maraton to dokładnie 42195 metrów, co oznacza że osoby biorące w nim udział musza być gotowe na ogromny wysiłek, co wiąże się z długotrwałym przygotowaniem. Tego typu impreza przyciąga również wielu celebrytów, a nawet najważniejszych person w państwie. Tym razem również maratończycy byli obserwowali z loży honorowej przez księcia Harry'ego, który już lada dzień zostanie ojcem. Po biegu chętnie pozował do zdjęć z uczestnikami.

Bez wątpienia przebiegnięcie maratonu to duży wyczyn i nie bez powodu pod wpisem Małgorzaty Sochy znalazło się wiele gratulacji, a także pozytywnych życzeń pod adresem zarówno jej jak i jej męża. Internauci pokazali swoją sympatię i wyrazy wsparcia wobec osoby, którą darzą dużym szacunkiem.

 

(źródło: Instagram/Małgorzata Socha)

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Maja Sablewska bez ubrań wije się w pościeli. Niejednemu oczy wyjdą z orbit (FOTO)
  4. Co łączy Julię Wieniawę i Michała Szpaka? Opadły nam szczęki
  5. Porażająca przepowiednia ojca Pio o III WŚ. Zdradził, co stanie się z Polską
  6. GIF wycofuje z aptek popularne leki. Lepiej wyrzućcie je natychmiast do kosza

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News