Będziecie wstrząśnięci, to nie żart. Małgorzata Socha otrzymała od reżysera najbardziej wstydliwą propozycję

Będziecie wstrząśnięci, to nie żart. Małgorzata Socha otrzymała od reżysera najbardziej wstydliwą propozycję

Małgorzata Socha otrzymała propozycję od bardzo znanego polskiego reżysera. Po przeczytaniu scenariusza szybko okazało się, że aktorka musiałaby zrobić coś bardzo wstydliwego i dlatego też zdecydowała się zrezygnować. Socha dopiero po jakimś czasie postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii.

Małgorzata Socha podjęła bardzo ważną, ale i zaskakującą dla niektórych decyzję. Aktorka otrzymała propozycję roli w filmie od cieszącego się ostatnio wielkim uznaniem reżysera. Dla Sochy tego, co zobaczyła w scenariuszu, było za dużo i dlatego też postanowiła nie przyjmować oferty. Choć sam reżyser bardzo szybko odniósł się do całej sytuacji, aktorka dopiero niedawno zabrała głos.  

Odrzuciła szansę na rolę w filmie 

Socha obecnie znana jest głównie z dwóch seriali, w których możemy ją oglądać oraz reklamy popularnej sieci sklepów meblowych. Poza tym, celebrytka nie jest kojarzona z niczym innym. Wielkie uznanie i rozgłos mogłaby zapewnić jej rola w produkcji kinowej, dzięki której zaczęto by o niej więcej mówić.

W ostatnim czasie Małgosia otrzymała propozycję od Patryka Vegi, na zagranie w jego najnowszym filmie, jednak ku zaskoczeniu wszystkich, odrzuciła swoją szansę na rozgłos. Okazało się, że powodem jej decyzji, była zaledwie jedna scena, którą ta ujrzała w scenariuszu.  

Małgorzata Socha zna swoje granice 

Zapewne wszyscy wiedzą, że Vega słynie ze swoich pełnych przemocy, brutalności i kontrowersyjnych scen. Każdy, kto decyduje się zagrać w jednej z jego produkcji, musi zmierzyć się z naprawdę wielkim wyzwaniem. Socha postanowiła jednak nie naginać dla reżysera swoich zasad. Według informacji bohaterka, którą by zagrała, w jednej ze scen miałaby zsikać się w majtki. Dla Małgosi było to zbyt wiele i postanowiła nie posuwać się aż tak daleko. Patryk Vega wypowiedział się w tej sprawie.  

- Kiedyś miałem dla niej rolę i ona miała problem z tym że nie chciała grać w scenie, w której jej bohaterka sikała w majtki. W związku z tym dla mnie to było trochę dyskwalifikujące, bo aktorka powinna być gotowa na różne wyzwania - wyznał reżyser w rozmowie z tabloidem.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Socha odpowiada na słowa Vegi 

Aktorka dopiero po upływie czasu zdecydowała się odpowiedzieć na wypowiedź reżysera. 

- Wszystko można zagrać, ale wszystko musi mieć swój cel. Nie każda rola też jest dla nas. Fajnie, jak czujemy, że dana rola będzie nas rozwijała. Cieszę się, że mogę sobie pozwolić na to, że mogę wybierać propozycje, które mnie jako aktorkę będą rozwijały albo że spotka mnie jakaś przygoda. To jest teraz dla mnie najważniejsze. -tłumaczy Małgorzata. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcym kraju
  2. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: FILM.WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News