Gwiazda seriali TVP poszła na randkę z mężem. Na miejscu zobaczyła Małgorzatę Sochę, momentalnie ogarnęło ją zaskoczenie

Gwiazda seriali TVP poszła na randkę z mężem. Na miejscu zobaczyła Małgorzatę Sochę, momentalnie ogarnęło ją zaskoczenie Źródło: youtube.com/Fakt24

Małgorzata Socha zszokowała swoją obecnością jedną z ulubienic widzów TVP. Aktorka pojawiła się, gdy jej koleżanka poszła na randkę z mężem. To tylko jedna z niespodzianek, z jakimi musiała się mierzyć artystka w tym szczególnym dniu.

Małgorzata Socha najwyraźniej dobrze wie, jak zaskoczyć swoje koleżanki. Zdecydowała się poczekać na jedną z gwiazd TVP w miejscu, gdzie mąż miał zabrać ją na randkę. Takiego widoku na pewno nikt się nie spodziewał, to miało być wyjście jak każde inne. Okazało się, że będzie niezapomnianym przeżyciem.

Małgorzata Socha to nie jedyna niespodzianka

Katarzyna Zielińska obchodziła niedawno swoje 40. urodziny. Z tej okazji mąż postanowił zabrać ukochaną na romantyczną randkę. Niczego niespodziewająca się gwiazda musiała być ogromnie zdziwiona, gdy dotarli na miejsce. Była tam nie tylko Małgorzata Socha, ale też Magda Mołek i wiele innych celebrytów oraz przyjaciół aktorki z "Barw szczęścia". Wszystko było zaplanowaną imprezą-niespodzianką.

Jubilatka była szczerze wzrusza tym niepodziewanym zebraniem. Oczywiście był także pokaźny, biały tort złożony z kilku pieter i wiele śmiechu. Na Istagramie artystki pojawiło się mnóstwo zdjęć oraz relacji z tego pamiętnego dnia. Trzeba przyznać, że atmosfera wyczuwalna w postach jest godna pozazdroszczenia. Wszyscy świetnie się bawili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka napisała, co czuje po niespodziewanym spotkaniu

Katarzyna Zielińska postanowił podzielić się z fanami swoimi odczuciami. Nie zamierzała kryć się z własnym szczęściem. Trzeba przyznać, że iście filmowa niespodzianka zrobiłaby wrażenie na każdym, nawet najbardziej ponurym człowieku.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty

2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

- Zawsze chciałam tańczyć na trawie na boso do białego rana i szukać w mieście wschodu słońca. Drodzy przyjaciele, dziękuje Wam za tę niespodziankę. Wczoraj kiedy szłam na randkę z mężem, nie spodziewałam się, że zobaczę moich wszystkich najukochańszych. To jakiś cudowny, wspaniały czas. Kiedyś przeczytałam, że chwilami szczęścia trzeba się chwalić, nie należy się bać tego, że jest się bardzo szczęśliwym. A ja właśnie tak się czuję. Mam wokół siebie wspaniałych, mądrych i dobrych przyjaciół, cudowną rodzinkę, dwóch brzdąców oraz kochanego męża - napisała.

(Fot. Instagram.com/katarzynazielinska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News