Małgorzata Socha zakochała się w mężu, gdy miała 16 lat. Kulisy ich poznania przyśpieszają bicie serca

Małgorzata Socha zakochała się w mężu, gdy miała 16 lat. Kulisy ich poznania przyśpieszają bicie serca Źródło: instagram/malgosia_socha /

Małgorzata Socha poznała swojego męża, mając zaledwie 16 lat, jednak od razu czuła, że to właśnie ten. Nawet najwięksi fani aktorki mogli nie znać jej miłosnej historii, która przyspiesza bicie serca.

Choć Małgorzata Socha skrupulatnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza najciekawsze nowinki z życia, nie pokazuje tam najbliższych. Aktora starannie dba o to, by życie prywatne takim pozostało dlatego na próżno szukać tam fotek z ukochanym czy dziećmi. Nie oznacza to jednak, że media nie rozpisują się w tej kwestii, a najwięcej bez dwóch zdań mówi się o historii poznania Małgosi i jej drugiej połówki. Historia rodem z komedii romantycznej. 

Jak Małgorzata Socha poznała swojego męża? Kulisy przyspieszają bicie serca

Gwiazda Polsatu już od 12 lat jest szczęśliwą żoną niejakiego Krzysztofa Wiśniewskiego, który jak wiadomo, jest wielkim fanem biegów. To kolejne sportowe osiągnięcia męża motywują celebrytkę do tego, by raz na jakiś czas pokazać się z nim na imprezie czy zamieścić w sieci wspólną fotkę, które jednak można policzyć na palcach jednej ręki. Nie ulega wątpliwości, że na przestrzeni tych kilkunastu lat spędzonych razem para coraz bardziej zbliża się do siebie, dzięki czemu ich miłość wciąż pozostaje silna i trwała. 

Mało kto wie, że Małgosia i Krzysztof poznali się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku, gdy ona miała zaledwie 16, a on 19 lat. Wiśniewski pracował wówczas jako ratownik i wystarczyło, że wymienili między sobą tylko jedno spojrzenie, by wokół zrobiło się gorąco i to wcale nie od letniego upału. Tak rozpoczął się ich wakacyjny romans, który trwał nawet wtedy, gdy Socha wróciła już do Warszawy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przeciwności losu nie były im straszne 

Gdy ona była w Warszawie, a on w Poznaniu, regularnie pisali do siebie listy, by nie doprowadzić do rozpadu znajomości. Dzięki ciągłym korespondencjom uczucie między nimi rozkwitało coraz bardziej, jednak wiedzieli, że dopiero, gdy Małgosia skończy szkołę, będą mogli się ze sobą związać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń, ukrywano je latami

2. Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Nie zwlekali ani chwili i tak trwali w związku na odległość przez 12 lat, by wreszcie w 2008 roku móc powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Mimo przeciwności, wielu wzlotów i upadków, wiedzieli, że są dla siebie stworzeni, a dopełnieniem ich wielkiej miłości są oczywiście dzieci: Zosia, Barbara i Stanisław.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach 
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Wreszcie. Jest oficjalny komunikat papieża Franciszka ws. zniesienia celibatu, nie ma już wątpliwości
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

Źródło: viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News