Małgorzata Socha przestała ukrywać najstarszą córkę. Fanom zmiękły kolana na jej widok

Małgorzata Socha przestała ukrywać najstarszą córkę. Fanom zmiękły kolana na jej widok Źródło: YouTube / Kozaczek

Małgorzata Socha jest dumną mamą dwóch córek oraz synka. W ostatnim czasie gwiazda zdecydowała się pokazać fanom zdjęcie z najstarszą z jej dzieci Zosią, którą dotąd ukrywała przed światem show-biznesu. Internauci byli naprawdę zachwyceni widokiem dziewczynki.

Małgorzata Socha od lat odnosi ogromne sukcesy w życiu zawodowym. Fani kojarzą aktorkę z wieloma rolami w filmach oraz serialach, które szybko stały się prawdziwymi hitami. Prywatnie gwiazda stara się za to poświęcać przede wszystkim rodzinie, odcinając od obowiązków związanych z pracą. 

Małgorzata Socha jest mamą trójki ukochanych dzieci

Artystka doczekała się już bowiem z Krzysztofem Wiśniewskim trójki dzieci. Socha jest mamą 7-letniej Zosi, 2-letniej Basi oraz rocznego Stasia. Aktorka nie ukrywa, że stara się poświęcać najbliższym jak najwięcej czasu, nawet jeśli zmaga się z prawdziwym nawałem zawodowych obowiązków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnie dni Socha zdecydowała się więc spędzić z rodziną na krótkim urlopie w Bukowinie Tatrzańskiej. Przy tej okazji pokazała fanom zdjęcia z zabawy na śniegu, na jednym z nich pozując z najstarszą córką. Było to o tyle zaskakujące, że gwiazda stara się trzymać pociechy z dala od show-biznesu, zapewniając tym samym całkowicie beztroskie dzieciństwo.

Fani są zachwyceni córeczką aktorki

Obserwujący Sochę na Instagramie internauci przyznali szybko, że Zosia jest naprawdę śliczną, uroczą dziewczynką. Fani najbardziej chwalili piękne, jasne włosy 7-latki, która ewidentnie zbudowała ze swoją matką bardzo bliską więź. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
2. Asia z "Chłopaków do wzięcia" nie wytrzymała. W końcu wygarnęła całą prawdę, fanom opadną szczeki

Chociaż zdjęcie aktorki z córką rzeczywiście trafiło do sieci, przyznać trzeba, że zrobiono i wybrano je naprawdę umiejętnie. Trudno na nim bowiem wyraźnie dostrzec rysy twarzy dziewczynki, które Socha dotąd starannie ukrywała. Jak widać, artystce zależy na tym, aby skutecznie oddzielać życie prywatne od zawodowego i dbać o bezpieczeństwo potomstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News