Małgorzata Socha w końcu pokazała aktualne zdjęcie męża! Poznała go 23 lata temu

Małgorzata Socha w końcu pokazała aktualne zdjęcie męża! Poznała go 23 lata temu Źródło: instagram/malgosia_socha/

Małgorzata Socha wreszcie pokazała aktualne zdjęcie swojego męża i jak się okazuje, miała ku temu szczególny powód. Niewielu jej fanów wiedziało również, kiedy para dokładnie się poznała.

Małgorzata Socha nie stroni od publikacji w mediach społecznościowych, aby utrzymać swój świetny kontakt z fanami. Aktorka stara się przekazać im jak najwięcej nowinek ze swojego życia, jednak w głównej mierze nawiązuje do sfery zawodowej, zwykle pomijając prywatną. Celebrytka dba o bezpieczeństwo bliskich i trzyma ich z daleka od świata show-biznesu. O ile co jakiś czas pochwali się zdjęciem dzieci, co prawda wciąż ukrywając ich wizerunek, o tyle już od długiego czasu nie wrzuciła żadnej fotki z mężem, a nawet niewiele o nim mówiła. 

Małgorzata Socha wreszcie chwali się mężem. Miała ku temu szczególny powód 

Gwiazda Polsatu wreszcie zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, do której zapozowała wraz z mężem. Fotka została zrobiona w Nowym Jorku po tym, jak jej mąż po raz trzeci już pobiegł w tamtejszym maratonie. Celebrytka postanowiła wyrazić swoją dumę, dlatego w drodze wyjątku zamieściła ich wspólne zdjęcie. 

- Mój bohater!!! trzeci #newyorkmarathon zaliczony. Jesteś moją motywacją! Zdjęcia obok - 2018 i 2017 r. Duma mnie rozpiera... - podpisała fotkę.

Jej fani są zachwyceni, że w końcu opublikowała zdjęcie z mężem i w komentarzach pod postem zaczęli hojnie wyrażać pozytywne emocje, komplementując parę. Wielu z nich, choć od dawna śledzą życie Małgosi, nawet nie znało historii ich małżeństwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poznali się 23 lata temu 

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski poznali się w 1996 roku na wakacjach w Darłówku. Ona miała wówczas zaledwie 16 lat, a on, starszy o trzy lata, pracował jako ratownik. Od razu między nimi zaiskrzyło i mimo dzielących ich kilometrów, uczucie nigdy nie osłabło. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Co ważniejsze, dzięki staraniom i pielęgnacji związku, stawali się sobie coraz bliżsi, aż w końcu po 12 latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu, by w końcu powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Na pierwszego potomka nie musieli długo czekać, a dziś są szczęśliwymi rodzicami aż trójki dzieci: Stasia, Basi i Zosi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas FATALNA niespodzianka
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: instagram 

Następny artykuł