Błagają ją, żeby tego nie robiła, ale ona i tak to zrobi. Rozenek jak Justyna Żyła zamieszała w sieci

Błagają ją, żeby tego nie robiła, ale ona i tak to zrobi. Rozenek jak Justyna Żyła zamieszała w sieci Źródło: Instagram - Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek niebawem może doprowadzić do wielkiego poruszenia w show-biznesie. Gwiazda telewizji TVN zaczyna być nawet porównywana do Justyny Żyły, choć obie kobiety nie mają zbyt wiele wspólnego. Wszystko przez plany celebrytek. Fani Rozenek błagają ją, żeby tego nie robiła, jednak wszystko wskazuje na to, że Perfekcyjna Pani Domu nie zamierza się poddawać.

Małgorzata Rozenek podzieliła się z fanami swoim planami na nadchodzące miesiące. Jej wpis pojawił się w Internecie niedawno, jednak już teraz spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami, a będzie ich jeszcze więcej, jeżeli gwiazda telewizji TVN ostatecznie zrealizuje swój pomysł. Internauci twierdzą, że jej zachowanie jest wyjątkowo nie na miejscu, pojawiło się nawet sensacyjne porównanie do Justyny Żyły.

Wszystko przez niespodziewany pomysł znanej prezenterki, która stwierdziła, że w najbliższym czasie zajmie się stworzeniem książki kucharskiej, która ma trafić w ręce tysięcy Polek i zaproponować im nowe pomysły na dania. Niektórzy stwierdzili, że gwiazda chce być jak Justyna Żyła, która określa się mianem blogerki kulinarnej i zajmuje się pokazywaniem swoich przepisów na smaczne jedzenie.

Małgorzata Rozenek ma niesamowity pomysł. Internauci ją krytykują

Nieoczekiwany wpis Małgorzaty Rozenek wywołał spore zainteresowanie. Ludzie nie spodziewali się, że prezenterka zdecyduje się na zaprezentowanie Polakom swojego pomysłu na domową kuchnię. Jej wpis był niespodziewany, dlatego wywołał ogromne kontrowersje. W niektórych wpisach przypominali, że Justyna Żyła również chciała opublikować książkę ze swoimi kulinarnymi pomysłami. Całość, w ich ocenie, przypomina wiele nieprzemyślanych zdarzeń, które nie mają zarażać miłością do kuchni, ale przede wszystkim - dawać kobietom kolejne powody do zyskania popularności.

Małgorzata Rozenek zajmuje się... wszystkim. "To tak jak Justyna Żyła"

- Dzień dobry wszystkim. Co powiecie na książkę kucharską z moimi sprawdzonymi przepisami?Zdrowo, smacznie ale i dietetycznie. Bez cukru, bez mięsa da się smacznie jeść. Książka dla całej rodziny. Śniadania na szybko i na weekend, gdy mamy więcej czasu. Zdrowe przekąski do pracy i szkoły. Obiady, które można ze sobą wziąć, ale i te na świąteczne dni. Zdrowe kolacje, po których będzie się dobrze spało. Wszystkie przepisy sprawdzone przez dietetyków pod kątem składników odżywczych, witamin i prawidłowych proporcji. Jak spróbujecie mojego wegetariańskiego rosołu, nie wrócicie do tego na mięsie - pisze znana prezenterka.

Internauci, choć podzieleni na dwa obozy, wskazują, że Rozenek niedawno stała się twarzą talerzy, wraca do telewizji, projektuje ubrania i... pisze książki. W ocenie wielu, przypomina tym samym Justynę Żyłę, która - choć nie ma jednoznacznego wizerunku - wciąż stara się zaistnieć w mediach.

- Co chwile kolejne pomysły znacznie różne od siebie... Ja rozumiem kreatywność, ale idąc takim tokiem nie długo będzie Pani gotowała z Magdą Gessler albo prowadziła program dietetyczny 'schudnij z Gosia'... Lepiej robić mniej rzeczy a dobrze niż próbować wszystkiego naraz - pojawiło się w komentarzu pod zdjęciem Rozenek.

- To jak Justyna Żyła! Teraz powinna pani tylko zatańczyć - bulwersuje się internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Naprawdę za dużo pani. Niech gotują restauratorzy, kucharze. Naprawdę, za dużo już pani - wspomina internautka.

Nie wiadomo jednak, czy po fali negatywnych komentarzy, kobiety zdecydują się zrezygnować ze swoich planów i wydawniczych, i kuchennych.

Instagram/Małgorzata Rozenek

  1. Lubiana aktorka "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. Aktorka "Barw szczęścia" opowiedziała o swojej walce z otyłością i depresją. "Tyłam, żeby mnie było więcej"
  3. Ślub zamienił się w koszmar przez księdza. Skandaliczna decyzja duchownego
  4. Wnuczek niewyobrażalnie skrzywdził babcię 127 razy. Ona o niczym nie wiedziała
  5. Doskonale, tak wystylizowane paznokcie przebijają nawet hybrydę! Są super dla słabych pazurków

źródło: Instagram

Następny artykuł