rozenek
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek
Mikołaj Pilecki - 26 Grudnia 2018

Małgorzata Rozenek: Wzrost ma wręcz idealny!

Małgorzata Rozenek wzrost ma nieprzeciętny, a ten atrybut ogromnie pomaga jej w telewizyjnej karierze. Gwiazda zawsze prezentuje się doskonale, a długie nogi mają w tym ogromną zasługę. Ile wzrostu ma więc gwiazda TVN?

Małgorzata Rozenek wzrost prezenterki od lat wzbudza zainteresowanie fanów, którzy pragną wiedzieć wszytko o swojej ulubionej gwieździe. Jedna z najlepiej zarabiających celebrytek w kraju jest na tyle wysoka, że z powodzeniem mogłaby uprawiać niektóre dyscypliny sportowe dla wysokich kobiet.

Małgorzata Rozenek wzrost

Gwiazda swoją profesjonalną przygodę z telewizją rozpoczęła w TVN, w którym prowadziła "Perfekcyjną panią domu". Angaż otrzymała po przyjściu na casting, na którym zachwyciła producentów. Twórcy hitowego programu musieli zauważyć jej nieprzeciętny wzrost, który gwiazda wykorzystuje obecnie na każdym kroku. Według powszechnie dostępnych informacji, Małgorzata Rozenek ma 170 centymetrów wzrostu, a w butach na obcasie, które tak uwielbia, oczywiście jeszcze więcej. Prezenterka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile zawdzięcza genom. Swój wzrost podkreśla na każdej imprezie branżowej, na których "ścianki" należą tylko do niej.

Małgorzata Rozenek waga

Przy podawaniu wzrostu najczęściej podaje się również wagę ciała. Uwielbiana prezenterka i jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu waży około 50 kilogramów.

Małgorzata Rozenek mąż

Równie wiele zainteresowania, co wymiary wzbudza jej życie osobiste. Gwiazda urodziła się jako Małgorzata Kostrzewska, a swoje obecnie nazwisko ma po drugim mężu Jacku. Jej pierwszym mężem był natomiast mężczyzna imieniem Łukasz, za którego wyszła jeszcze na studiach. Związek trwał jednak bardzo krótko. Od 2013 roku Rozenek związana jest z dawnym mężem Doroty "Dody" Rabczewskiej Radosławem Majdanem. Para pobrała się w 2016 roku. Dla słynnego piłkarza ślub z "Perfekcyjną" także był już trzecim. Jeszcze w latach 90. poślubił Sylwię Koperkiewicz, Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej 1998 roku, dziś projektantkę mody. Oboje utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje. - Radosław jest mistrzem pozytywnych emocji. On bardzo dobrze wie, jak sprawić mi przyjemność. Mam to szczęście, że rozpieszcza mnie każdego dnia. Wie doskonale, jak to robić. Do tego bardzo to lubi. Ja jestem tradycjonalistką i uważam, że to mężczyzna powinien rozpieszczać kobietę i robić jej niespodzianki, a ona jak jest tylko okazja, np. w walentynki, powinna leżeć i pachnieć. Oczywiście ja mu też czasem sprawiam przyjemność, ale nie tak często. On jest od rozpieszczania, więc nie wchodzę mu w paradę - powiedziała o swoim związku z Majdanem Małgorzata Rozenek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Radosław Majdan był z nią, zanim poznał Dodę. Kim jest jego pierwsza żona?
  2. Dramat gwiazdy Polsatu. Rodzinny koszmar na intensywnej terapii w święta
  3. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  4. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni!
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
źródło: papilot.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News