Małgorzata Rozenek
Fot. YouTube / WP
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Małgorzata Rozenek życzy źle Radosławowi? Szokujący zwrot akcji w ich miłości

Małgorzata Rozenek sprawia wrażenie osoby, która wiedzie wręcz idealne życie. Ekskluzywny dom, niania dla buldożków oraz medialny ślub to tylko niektóre z elementów jej życia. Czy rzeczywistość pokrywa się z tym, co celebrytka kreuje w swoich mediach społecznościowych? Jeden z wywiadów zasiał pewne ziarno zwątpienia.

Małgorzata Rozenek z nieznanej żony aktora przemieniła się w wielką gwiazdę telewizyjną. Kobieta prowadziła już kilka własnych programów, w innych występowała gościnnie, a jej media społecznościowe tętnią życiem. Kobieta udzieliła już wielu wywiadów, jednak ostatni jest prawdziwym szokiem. Słowa które padły z jej ust zastanowiły niejedną osobę.

Małgorzata Rozenek jest terroryzowana we własnym domu

Była perfekcyjna pani domu została zaproszona do programu "Onet rano", w którym Bartosz Węglarczyk przeprowadził z nią niezwykle szczerą rozmowę. Chociaż kobieta zaproszona została do rozmowy na temat in vitro, to w pewnym momencie rozmowa zeszła na zupełnie inne tory. Gwiazda zaczęła mówić o swoim mężu Radosławie - o ich pierwszej randce w dresach, a także o tym, co obecnie dzieje się w ich związku. Okazuje się, że były piłkarz "terroryzuje" swoją żonę. - Wiesz, że on mnie terroryzuje tą piłką? Wiesz co się dzieje? My oglądamy 24 godziny na dobę mecze. Jak ja chcę się przebić na TVN 24 to on się na to zgadza, ale ja nie mam żadnych szans oglądania czegokolwiek innego w moim domu. Słowa wywołały ogromne poruszenie wśród fanów Małgosi, których bardzo zmartwiła jej sytuacja w domu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej

Małgorzata życzy Radosławowi wypalenia

Małgorzata Rozenek ewidentnie jest już znudzona ciągłym tematem piłki nożnej. Jej frustracja stała się na tyle duża, że oznajmiła, iż chciałaby, aby Radek wypalił się zawodowo. To z całą pewnością ukróciłoby temat meczy, na które kobieta jest skazana od początku swojego trzeciego małżeństwa. - Ja bym bardzo chciała, żeby on się wypalił zawodowo - zaskakująco oznajmiła celebrytka. Cała rozmowa miała oczywiście charakter żartobliwy, jednak nie wszyscy wyczuli ironię. W Internecie znaleźć można komentarze, w których wyrażona została obawa o Małgosię. - Jeśli ona we własnym domu nie może oglądać tego co chce, to nie jest to dobry znak. Nawet, jeśli trochę się przy tym podśmiechuje, to w każdej plotce i w każdym żarcie jest ziarno prawdy. Oby to nie był śmiech przez łzy - napisał jeden z zatroskanych sympatyków gwiazdy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Justyna Żyła znowu dolewa oliwy do ognia! „Piotr jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZĄ osobą na świecie”
  2. Chłopak Bartka Niedzielskiego przerwał milczenie. Wstrząsające słowa
  3. Tak pożegnała się Przybylska z fanami. Nikt nie spodziewał się najgorszego
  4. Martyna Wojciechowska opublikowała BARDZO prywatne zdjęcie. Poznajcie ją bliżej
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
RyżLidl ma się z czego tłumaczyć! Obrzydlistwa w produktach spożywczychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News