Małgorzata Rozenek dotkliwie upokorzona. "Lans w obliczu tragedii"

Małgorzata Rozenek dotkliwie upokorzona. "Lans w obliczu tragedii" Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek stara się na bieżąco komentować niemal każde wydarzenie. Okazuje się, że pożar w katedrze Notre Dame również dał gwieździe powód do zabrania głosu. Niestety forma, na którą się zdecydowała nie spodobała się internautom.

Małgorzata Rozenek została dotkliwie upokorzona przez internautów. Gwiazda postanowiła zabrać głos w sprawie tragedii, jaka dotknęła wczoraj Francję. Tuż przed 19:00 katedra Notre Dame stanęła w płomieniach, a świat wstrzymał oddech. "Tragedia, strata" - mówili niemal wszyscy, którzy cenią dziedzictwo kulturowe. Głos zabrała w sprawie również gwiazda TVN.

Małgorzata Rozenek upokorzona przez internautów. Nie mają dla niej litości

Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska i inne polskie gwiazdy postanowiły opowiedzieć, co myślą o tragicznych wydarzeniach z Paryża. Część z nich mówiła o złamanym sercu, inne wspominały o wielkiej stracie. Rozenek chciała również podkreślić, jak ważna była dla niej ta historyczna budowla. Niestety wzruszające słowa opatrzyła zdjęciem, które rozwścieczyło internautów.

Gwiazda, w doskonałej stylizacji oraz pięknej scenerii pozuje na Instagramie przed obiektywem fotografa. Rozenek zdecydowała się również na podpis.

- Od wczoraj świat wstrzymał oddech. Pożar katedry Notre Dame w Paryżu przypomniał nam jak ważne jest dziedzictwo kulturalne świata. Bardzo żałuje, że nie zdążyłam pokazać synom jej piękna - pojawiło się pod jej zdjęciem.

I chociaż internauci współodczuwali tę ogromną stratę, okazało się, że nie zrozumieli, czemu Perfekcyjna Pani Domu załączyła... takie zdjęcia. W swoich komentarzach jasno zaznaczają, że moment na promowanie swojego wizerunku jest co najmniej nieodpowiedni.

- Dziedzictwo raczej kulturowe nie kulturalne. Kulturalna może być rozmowa - zwróciła uwagę kobieta.

- Zdjęcie ma się nijak do opisu... Hmm katedra płonie, ale najważniejsze to nowe portki pokazać - grzmi internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Piszę o tragicznym pożarze w katedrze Notre Dame, ale wrzucam fotki w nowej stylizacji... Jakież to spójne... - pojawiło się dalej.

- Kosmos. Co ma piernik do wiatraka? Może ja za mało światowa jestem ze nie potrafię połączyć tragedii związanej z pożarem dziedzictwa kulturowego z nowa stylizacja pani Małgorzaty? Bardzo bym prosiła o oświecenie bo coś mi tu nie gra - pisze kobieta.

- Serio? To jest stosowne zdjęcie do takich wydarzeń? Smutny świat - gorzko podkreśla internauta.

- To jest lans w obliczu tragedii. Źle - porusza temat internautka.

Podobnych wpisów pojawiło się kilkadziesiąt. Użytkownicy Instagrama nie rozumieją, dlaczego Rozenek zdecydowała się na taką publikację. Niestety, sama gwiazda TVN nie zabrała głosu w sprawie i nie odpowiedziała na komentarze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda miała ROMANS z aktorem TVP?! Gwiazdor skomentował: "Ewidentnie leciał na Kingę"
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  4. Syn Dowbor żartuje z tragedii Notre Dame. Chce, by matka wyremontowała katedrę z ekipą Polsatu
  5. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!
  6. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News