małgorzata rozenek
fot.youtube.com/tvn
Mateusz Wysokiński - 24 Grudnia 2018

Tak Rozenek zrobiła się na święta! Wygląda młodziej?

Małgorzata Rozenek zaczyna powoli wracać do polskiego show-biznesu. Była prowadząca "Perfekcyjnej Pani Domu", która zniknęła w 2018 roku ze stacji TVN postanowiła zadziwić obserwujących na swoim instagramie zdjęciem, w trakcie którego dokonała wielkiej zmiany na swojej urodzie. Wszystko z powodu świąt Bożego Narodzenia.

Małgorzata Rozenek nie może mówić o udanym roku 2018. Sama gwiazda przyznała, że ostatnie 12 miesięcy było dla niej wyjątkowo ciężkie, a wszelkie jej próby zajścia w ciążę z obecnym partnerem - Radosławem Majdanem spaliły na panewce. Pomimo tego wszystkiego, gwiazda stara się patrzeć pozytywnie na Święta Bożego Narodzenia, co udowodniła na swoim Instagramie prezentując się w całkowicie nowym, świątecznym wydaniu. Wiele internautów jest zachwyconym nowym wyglądem popularnej gwiazdy TVN.

Małgorzata Rozenek wypiękniała na święta?

Instagram byłej gwiazdy "Perfekcyjnej Pani Domu" oraz " Iron Majdan" od dawna jest miejscem, które zawzięcie interesuje polskich fanów show-biznesu. Celebrytka na fotografiach bardzo często pokazuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego swojego i swoich bliskich. Gwiazda tym razem postanowiła podzielić się wielką zmianą, która zdaniem internautów, "odjęła jej kilka lat". Chodzi o rzęsy kobiety. Fotografia przedstawiająca zmodyfikowany wygląd rzęs podpisana została "Zbliżenie na rzęsy, o które prosiłyście". Zdjęcie prezentuje całkowicie nowe rzęsy kobiety, które zostały przez nią wydłużone. Internautki były zachwycone.

Radosne reakcje internautek

Taka zmiana wizerunkowa w życiu kobiety wzbudziła wielkie poruszenie wśród obserwujących ją fanów. Obserwatorzy gwiazdy docenili jej starania w poprawianiu swojego wyglądu, a także zasypali ją całą masą komplementów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
- Bardzo ładne naturalne rzęsy, na wcześniejszym zdjęciu z makijażem w 3 minuty pięknie je widać, Ładne oko, Ja myślałam, że to naturalne, Taki efekt jest najpiękniejszy, Mega naturalny efekt, takie, bym mogła nosić! A nie jak spod linijki czarne „futro” na oczach – no ale co kto woli, Bardzo ładne dla mnie wyglądają na naturalne, Pięknie Pani Małgosiu - czytamy wśród głosów zachwyconych obserwatorek gwiazdy. Wśród komentarzy nie brakowało także ataków w stronę gwiazdy i jej nowego wyglądu, jednak stanowiły one stanowczą mniejszość wśród głosów zachwyconych internautów. Wielu użytkowników platformy społecznościowej zaznaczyło, że Radosław Majdan ma wielkie szczęście, będąc związanym z tak piękną kobietą, a sama Rozenek zmianą swojego wizerunku stanowczo się odmłodziła.małgorzata rozenek fot.instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski ma koszmarne informacje dla Polaków na 2019 r. Oby to się NIGDY nie spełniło
  2. Słowa córeczki zmarłego górnika łamią serce. Julcia jest pod opieką specjalistów
  3. Co na to Agata Duda?! Prezydent opowiedział o swoich byłych dziewczynach
  4. Wojewódzki pierwszy raz opowiedział o śmierci matki. Tragedia
  5. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News