Małgorzata Rozenek
youtube.com/gala
Mateusz Wysokiński - 7 Kwietnia 2019

Małgorzata Rozenek prosi o wsparcie finansowe. Potrzebne są pieniądze na leczenie

Małgorzata Rozenek podała dramatyczne informacje. Była "Perfekcyjna Pani Domu" zaapelowała, by jej fani wpłacali pieniądze. Chodzi o ratowanie ludzkiego życia i skomplikowane leczenie.

Małgorzata Rozenek zmaga się z poważnym problemem. Gwiazda telewizji TVN postanowiła zaapelować do swoich fanów, by ci pomogli jej w dramatycznym momencie. Jak się okazuje, jedna z bliskich jej osób potrzebuje natychmiastowej pomocy. Tak wstrząsającego apelu fani prezenterki nie widzieli jeszcze nigdy.

Małgorzata Rozenek prosi swoich fanów o pomoc. Dramatyczne błaganie gwiazdy telewizji

Ostatnie dni są wyjątkowo ciężkie dla żony Radosława Majdana. Kobieta za pomocą swoich mediów społecznościowych poprosiła fanów i obserwatorów o pomoc dla ciężko chorej znajomej, której grozi utrata życia. Jak się okazuje, apel gwiazdy spotkał się z hejtem i nienawistnymi komentarzami, co także zabolało gwiazdę telewizji.

Agnieszka Chylińska policjaPoruszenie po zdjęciu Chylińskiej na komisariacie policji. Piosenkarka wydała oświadczenieCzytaj dalej

- Kochani, ręce opadają, gdy czytam negatywne komentarze dotyczące zbiórki pieniędzy dla mojej znajomej. W takich sytuacjach darujcie sobie proszę złośliwości. Fakt, że proszę moich obserwatorów o pomoc, wynika z tego, że pomimo wsparcia rodziny i bliskich nadal brakuje wymaganych funduszy - napisała na swoim Instagramie gwiazda.

Zważając, na wielką potrzebę zebrania kwoty, prezenterka nie poddała się i mimo bardzo negatywnych komentarzy postanowiła dalej prosić o wsparcie dla bliskiej osoby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

polacy w niemczechIle naprawdę zarabiają Polacy w Niemczech? Wstrząsające faktyCzytaj dalej

"Wystarczy tylko 20 groszy"

Jak się okazuje, wyjątkowo negatywne i wulgarne komentarze ze strony obserwujących Rozenek wzmogły tylko apele gwiazdy telewizji, która zaznaczyła, że prosi każdego ze swoich obserwujących zaledwie o 20 groszy. Zdaniem żony Radosława Majdana, tyle wystarczyłoby, aby uratować życie przyjaciółki.

- Kwota, o której pisałam, jest tylko małą częścią potrzebnej sumy, którą prawie udało nam się zebrać. Nie proszę o wiele, bo gdyby każda z obserwujących mnie osób wpłaciła - uwaga - 20 groszy, zebralibyśmy kwotę, dzięki której Kasia mogłaby rozpocząć leczenie. Chcesz pomóc, będę bardzo wdzięczna. Nie chcesz, to przynajmniej nie krytykuj, ale miej w tyle głowy, że może przyjść taka chwila, że będziesz musiał prosić innych o pomoc. I nie życzę Ci wtedy, żebyś spotkał się z taką reakcją, z jaką zazwyczaj spotykają się osoby publiczne, nagłaśniające takie zbiórki - napisała w mediach społecznościowych Małgorzata Rozenek.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oniemieliśmy. Nie uwierzycie, BRAT Magdy Gessler to znienawidzony polski polityk
  2. Katarzyna Dowbor i Edyta Górniak spisały testament. "Myślę o śmierci"
  3. Zdrady i romanse. Historia księżnej Diany wywołuje łzy
  4. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku
  5. Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji
  6. Zespół disco polo w centrum straszliwej tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku

beata tyszkiewiczBeata Tyszkiewicz kontrowersyjnie o nałogach. Te słowa szokująCzytaj dalej

źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News