Małgorzata Rozenek
youtube,com/tvnstyle
Mateusz Wysokiński - 28 Kwietnia 2019

Rozenek ostro o Pudzianie. "Poglądy rodem ze średniowiecza"

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wszystkich bardzo szczerą opinią o najbardziej znanym strongmanie. Gwiazda telewizji TVN w ostrych słowach odniosła się do działań Mariusza Pudzianowskiego, zarzucając mu brak wiedzy i delikatności. Nikt nie spodziewał się, że celebrytka w tak bezpośredni sposób skrytykuje słynnego sportowca.

Małgorzata Rozenek pokazała się ze strony, której nikt by się po niej nie spodziewał. Gwiazda, która zazwyczaj unika komentowania polskiego show-biznesu i prezentuje się jako spokojna i miła dla kolegów z branży, tym razem nie mogła wytrzymać i w bezpośrednich słowach zaatakowała Mariusza Pudzianowskiego. Czy sportowiec zdecyduje się odnieść? A może argumentacja użyta przez żonę Radosława Majdana go przytłoczy?

TVNTVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strataCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek zwraca się do Pudzianowskiego w głośnej sprawie

Powodem "interwencji" Perfekcyjnej Pani Domu, były słowa Mariusza Pudzianowskiego o homoseksualizmie. Przypomnijmy, że legendarny strongman wsławił się ostatnio bardzo głośną wypowiedzią dotyczącą środowisk LGBT, która została odebrana jako homofobiczna. Zapaśnik nie dość, że wyraził swoje obrzydzenie względem osób odmiennej orientacji, to jeszcze stwierdził, że takie osoby nie mają prawa nazywać się Polakami.

Wypowiedź ta wywołała niemałą burzę wśród fanów sportowca, ale także artystów, którzy wyrazili swój sprzeciw tak krzywdzącym treściom. Jedną z osób krytykujących postawę strongmana została nawet Małgorzata Rozenek, która zaapelowała do Pudzianowskiego by ten umilkł i nie wypowiadał się na tematy, o których nie ma żadnego pojęcia.

- Powiem tak: jeśli nie znasz się na pewnych rzeczach, to się nie wypowiadaj. Jeśli nie chcesz pomóc, to chociaż nie przeszkadzaj. Pamiętajmy, że ludzie są jedni i szanujmy siebie, bo naprawdę idzie to wszystko w złą stronę - radzi strongmenowi Małgorzata Rozenek na łamach Super Expressu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

katarzyna dowborKatarzyna Dowbor urodziła córkę jako 40-latka. Tak teraz wygląda 20-letnia pociecha gwiazdy, oszałamiające zdjęciaCzytaj dalej

Nie tylko Pudzianowi się dostało

Na apelu w stronę sportowca się nie skończyło. Żona Radosława Majdana przytoczyła także postać Zofii Klepackiej, która w ostatnich miesiącach była aktywnym uczestnikiem dyskusji dotyczącej przedstawicieli środowisk LGBT i podobnie jak Pudzianowski wyraziła swój wielki sprzeciw przeciwko takim osobom.

- Uważam, że nie powinna nas reprezentować. Abstrahując od osobistych przekonań, bo każdy ma prawo mieć przekonania rodem ze średniowiecza, najwyżej będzie się ich wstydził za kilka lat, my jako kraj powinniśmy promować takie zachowania jak równość, szacunek do drugiego człowieka, niedzielenie ludzi w zależności od religii, rasy czy preferencji seksualnych - podsumowała gwiazda TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. "Cud" przed porodem Meghan Markle! Koniec awantury w rodzinie królewskiej
  4. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata
  5. Europa wstrzymała oddech. Są nieoficjalne wyniki wyborów w Hiszpanii
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

robert janowskiW jakich filmach grał Robert Janowski? Czy porzucił aktorstwo na dobre?Czytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News