Rozenek ze szczegółami o zapłodnieniu. Jej były mąż jest wściekły

Rozenek ze szczegółami o zapłodnieniu. Jej były mąż jest wściekły

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej popularnych i rozchwytywanych gwiazd stacji TVN. Celebrytka zdobyła ogromną sławę między innymi dzięki licznym kontrowersyjnym wypowiedziom, które ponoć niezwykle irytują jej byłego męża. Co aktor ma do zarzucenia celebrytce?

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan nie są małżeństwem już od od sześciu lat. Wciąż wychowują jednak dwójkę wspólnych dzieci, które dla obojga są najważniejszymi osobami w życiu, pomimo wejścia w nowe związki.

Małgorzata Rozenek ujawniła za dużo?

Jak się jednak okazuje, były mąż celebrytki stacji TVN nie jest wcale zadowolony ze sławy, którą zdobyła. Jego zdaniem popularność matki może w niekorzystny sposób wpłynąć na synów - Tadzia i Stasia. Jak donoszą media plotkarskie, Rozenkowi szczególnie przeszkadza fakt, iż prezenterka chętnie opowiada o zapłodnieniu metodą in vitro, dzięki której doczekali się wspólnego potomstwa. Aktor boi się ponoć, że ten kontrowersyjny temat zaszkodzi relacjom synów z równieśnikami oraz skłoni dziennikarzy do całkowitego odebrania im prywatności.

Reakcja fanów byłych partnerów

Nie wiadomo, czy Małgorzata Rozenek-Majdan zamierza przystać na rzekome uwagi męża i pozostawić szczegóły zostania matką jedynie dla siebie. Internauci zdecydowanie się podzielili, stając po stronach obojga małżonków. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Była Bieniuka ujawniła kulisy ich związku! Nie będzie zadowolony
  2. Kożuchowska szczerze o wykorzystywaniu przez mężczyzn. Została okrutnie poniżona
  3. Słynna, polska aktorka walczy o życie córki. Nie poddaje się
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News