Dramat. Była żona Jacka Rozenka walczy z rakiem

Dramat. Była żona Jacka Rozenka walczy z rakiem Źródło: screen/YouTube/Jastrząb Post

Małgorzata Rozenek bardzo współczuje Jackowi Rozenkowi. Była żona popularnego aktora zachorowała na poważną chorobę. Trwa walka z czasem.

Małgorzata Rozenek współczuje swojemu byłemu partnerowi. Pierwsza żona Jacka Rozenka jest poważnie chora. Choroba nowotworowa zaatakowała ją z ogromną siłą. Kobieta nie ma wystarczających środków na leczenie, a jej syn apeluje o wszelką pomoc finansową za pośrednictwem mediów. Rodzinny dramat trwa.

Katarzyna Litwiniak to pierwsza żona aktora Jacka Rozenka. Kobieta trzy lata temu zachorowała na raka piersi. Po wdrożeniu odpowiedniego leczenia sytuacja została opanowana. Tak się przynajmniej wydawało. W lutym 2019 nowotwór powrócił i ze zdwojoną siłą zaatakował osłabiony organizm kobiety. Nowa diagnoza zdruzgotała całą rodzinę. Obok tej sytuacji nie może przejść obojętnie również Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek współczuje byłemu partnerowi. W jego rodzinie trwa walka ze złośliwym nowotworem

Katarzyna Litwiniak, pierwsza żona Jacka Rozenka, podzieliła się dramatyczną historią swojej choroby:

- W 2016 r. usłyszałam pierwszą diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych zabiegach czułam, że wracam do zdrowia, co dawało mi nadzieję na zdrową przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. Pojawiły się bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa. W lutym 2019 r. postawiono mi nową diagnozę – rozsiany przerzut raka do kości - opowiedziała pierwsza żona Jacka Rozenka. 

Kobieta wymaga specjalistycznego leczenia i bardzo drogiej terapii, na którą aktualnie ją nie stać. Jej syn Adrian Rozenek za pośrednictwem mediów zaapelował o wszelką pomoc dla swojej mamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Adrian Rozenek apeluje o pomoc dla swojej matki: "Świat by za dużo stracił, gdyby jej zabrakło"

Bliscy chorej na nowotwór Katarzyny Litwiniak nie tracą ani chwili i wykorzystują wszystkie dostępne kanały informacyjne, aby pozyskać środki na leczenie. Apel Adriana Rozenka, syna Katarzyny Litwiniak i Jacka Rozenka, chwyta za serce. Na pewno była nim poruszona również Małgorzata Rozenek:

- Moje życie zmieniło się całkowicie kiedy usłyszałem diagnozę mojej mamusi. Jest to dla mnie najważniejsza osoba na świecie. Nauczyła mnie wszystkiego. Jest niesamowicie silną i ciepłą osobą. Świat by dużo stracił gdyby jej zabrakło - apelował w mediach.

Jedyną metodą, która może pomóc w tej sytuacji, jest leczenie protonowe dostępne wyłącznie w Niemczech. Terapia jest jednak bardzo droga i znacznie przekracza aktualne możliwości finansowe rodziny. Każdy, kto chciałby wesprzeć kobietę w jej walce z rakiem, może to uczynić dokonując wpłaty na konto fundacji Znajdź Pomoc.

  1. Aktorka "Barw szczęścia" opowiedziała o swojej walce z otyłością i depresją. "Tyłam, żeby mnie było więcej"
  2. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  3. Meghan Markle znów skandalizuje. Chce, aby w związku z jej porodem wpłacać pieniądze
  4. TVP podało tragiczną informację. Nie żyje Tadeusz
  5. Justyna Żyła chciała tańczyć dla Barańskiego. Jego cięta riposta zwala z nóg
  6. Przerażające. Jackowski właśnie miał krwawą wizję. Ma się wydarzyć jeszcze w tym roku

źródło: Super Express

Następny artykuł