Tak mieszka Małgorzata Rozenek. Na widok tych luksusów wbije was w ziemię

Tak mieszka Małgorzata Rozenek. Na widok tych luksusów wbije was w ziemię Źródło: Fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest dziś jedną z najczęściej obserwowanych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Celebrytka, która wybiła się na fali popularności programu "Perfekcyjna pani domu" jest dziś zaangażowana w wiele inicjatyw i kampanii. Uchodzi za kobietę spełnioną zawodowo, co przekłada się na imponujące mieszkanie gwiazdy.

Małgorzata Rozenek ma mieszkanie, które jest urządzone w iście gwiazdorskim stylu. Gwieździe i jej mężowi, Radosławowi Majdanowi, układa się w biznesie i życiu prywatnym. To z kolei przekłada się na okno na świat pary. 

Małgorzata Rozenek mieszka na bogato. Gwiazda chwali się wnętrzami swojego domu

Rozenek-Majdan raz na jakiś czas upublicznia zdjęcia, na których możemy dostrzec kulisy mieszkania celebrytki. Cztery ściany małżeństwa Majdanów stanowią kompromis między elegancją, rodzinnością, przestronnością. Nie brakuje miejsca dla czworonogów, ale i dwójki dzieci, które para otacza szczególną troską (Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego związku, z Jackiem Rozenkiem).

Para przywykła do tego, że w kolejnych inicjatywach lub ważnych wydarzeniach rodzinnych (np. wspólne święta) pokazuje się na tle własnego "M". W kolejno pojawiających się zdjęciach bije pozytywna energia. Dostrzegamy, że para znajduje w swoich pieleszach ukojenie i spokój, jakże cenny po kolejnych projektach ocenianych przez miliony Polaków!

Fani z uznaniem wypowiadają się o mieszkaniu Majdanów. Padają komentarze o doskonałym stylu, ale i eleganci mieszkania. Wnętrza są kompromisem nowoczesności i wstawek klasycznych, jasnych ścian i ciemniejszych poświat.

- Oj tak dom to przystań, to nasz azyl - napisała jedna z fanek Rozenek-Majdan pod jednym ze zdjęć na gwiazdy na tle mieszkania.

Nadmieńmy, że rok po ślubie z Radosławem Majdanem gwiazda zdecydowała się pokazać instagramowej publice sypialnię pary. Pokój urządzony jest w stonowanym klimacie. Zachwytów internautów nie ma końca, choć nie brakuje też - jakże częstych w naszych realiach - złowrogich słów zazdrości.

 

uploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Maryla Rodowicz planuje POGRZEB! Piosenkarka pochowa najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  4. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią

źródło: Instagram

Następny artykuł