Małgorzata Rozenek, krytyka Pudziana
screen/YouTube/Onet Rano
Wiadomości Pikio - 29 Kwietnia 2019

Rozenek ostro uderza w Mariusza Pudzianowskiego. Strongman jej tego nie daruje?

Małgorzata Rozenek w mocnych słowach wypowiedziała się na temat poglądów Mariusza Pudzianowskiego. Strongman nie będzie zachwycony. Ostra wypowiedź prezenterki może być początkiem poważnego konfliktu.

Małgorzata Rozenek jest nie tylko gwiazdą TVN, która pozuje na ściankach i zachwyca swoimi najnowszymi stylizacjami. Popularna prezenterka chętnie zabiera głos na poważne tematy społeczne, takie jak tolerancja czy in vitro. Dowodem jest chociażby najnowsza książka żony Radosława Majdana. Publikacja "In vitro. Rozmowy intymne" jest skierowana przede wszystkim do osób, które - podobnie jak Małgorzata Rozenek - zmagają się z dramatem niepłodności.

Nie jest tajemnicą, że autorka publikacji na temat in vitro ma również jasno sprecyzowane poglądy na temat środowiska LGBT. Niedawno włączyła się w kampanię społeczną #Sportprzeciwhomofobii i otwarcie mówiła, że nie miałaby problemów z zaakceptowaniem homoseksualnego związku swojego syna. Ostatnio znów wypowiedziała się w tej kwestii.

500 plus, wyrównanieNie 500, a 1500 złotych na dziecko. Wystarczy spełnić jeden warunekCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek ostro krytykuje Mariusza Pudzianowskiego

W jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek znów wypowiedziała się na temat problemu homofobii. Gwiazda TVN podkreśliła, że nie rozumie sławnych osób, które dają przykład braku tolerancji. Słowa ostrej krytyki padły pod adresem Mariusza Pudzianowskiego, który w jednej ze swoich wypowiedzi stwierdził, że homoseksualiści też są ludźmi, ale ma wątpliwości, czy zasługują na miano Polaków. Żona Radosława Majdana nie toleruje takiej postawy i nie zamierzała milczeć w tej sprawie:

- Powiem tak: jeśli nie znasz się na pewnych rzeczach, to się nie wypowiadaj. Jeśli nie chcesz pomóc, to chociaż nie przeszkadzaj. Pamiętajmy, że ludzie są jedni i szanujmy siebie, bo naprawdę idzie to wszystko w złą stronę - oburzała się Małgorzata Rozenek w jednym z wywiadów. 

Do Mariusza Pudzianowskiego z pewnością dotarły te mocne słowa. To może być zapowiedź ostrej wymiany zdań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

justyna żyłaPękniecie ze śmiechu! Seria upokarzających wpadek Justyny ŻyłyCzytaj dalej

"Poglądy rodem ze średniowiecza". Strongman jej tego nie daruje?

Małgorzata Rozenek odważnie przyznała, że przejawy nietolerancji i homfobii w środowisku sportowców bardzo ją oburzają. Osoby, które reprezentują Polskę na arenie międzynarodowej nie powinny - zdaniem prezenterki - promować takich postaw. Żona Radosława Majdana przyznała, że poglądy, które prezentuje Mariusz Pudzianowski są "rodem ze średniowiecza". 

Mariusz Pudzianowski z pewnością będzie miał okazję, aby zapoznać się ze zdaniem Małgorzaty Rozenek na swój temat. Można przypuszczać, że ostra wypowiedź gwiazdy TVN stanie się początkiem poważnego konfliktu lub chociaż wymiany zdań za pośrednictwem mediów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

katarzyna dowborKatarzyna Dowbor urodziła córkę jako 40-latka. Tak teraz wygląda 20-letnia pociecha gwiazdy, oszałamiające zdjęciaCzytaj dalej

źródło: Pudelek 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News