Rozenek pokazała zdjęcie swojego gołego tyłka. Tym razem przesadziła? Burza w sieci

Rozenek pokazała zdjęcie swojego gołego tyłka. Tym razem przesadziła? Burza w sieci Źródło: youtube,com/wp.pl

Małgorzata Rozenek przekroczyła granicę? Perfekcyjna Pani Domu, która wielokrotnie zadziwiała swoich fanów publikacjami na Instagramie, które były szeroko komentowane nie tylko wśród nich, ale także mediów, tym razem przebiła samą siebie. Odważna fotografia krąży po sieci.

Małgorzata Rozenek jest osobą wprost zakochaną w Instagramie. Gwiazda telewizji TVN bardzo często publikuje nowe treści na tej platformie społecznościowej i wdaje się w interakcje ze swoimi miłośnikami. Tym razem, celebrytka postawiła na bardzo odważne zdjęcie, które obecnie jest komentowane wśród wszystkich osób obserwujących polski show-biznes.

Małgorzata Rozenek stawia na odważne zdjęcie

Żona Radosława Majdana w mediach społecznościowych wielokrotnie szokowała odważnymi stylizacjami, w których nie bała się pokazywać swojego ciała. Prezenterka nigdy jednak nie zdecydowała się na pokazywanie swoich pośladków tak dużej publiczności.

Mimo że gwiazda wielokrotnie powtarzała, że "lubi swoje kształty" to zdjęcie z plaży, na którym kobieta prezentuje zjawiskowe i nowatorskie mini jest obecnie szeroko komentowane przez fanów, którzy nie mogą uwierzyć w tak dużą odwagę, jaką się wykazała. Nie da się ukryć, że pośladki Rozenek stały się tematem numer jeden wśród tabloidów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani mają mieszane uczucia

O ile sama Rozenek jest zapewne zadowolona ze swojej odważnej fotografii, o tyle fani podzieli się na dwa obozy oceniające jej zdjęcie. Część z nich twierdzi, że kobieta postąpiła słusznie i za pomocą swojej kontrowersyjnej fotografii pokazała, że nie trzeba się wstydzić swojego ciała. Drudzy zaś są zdania, że tym razem prezenterka przekroczyła wszelakie granice, a jej zdjęcie ma podjudzać "łowców sensacji"

- Pani Małgorzata ma owszem piękną figurę i smak do ubioru, ale wchodzi w grę też wiek, pod który powinna się ze smakiem ubrać. Nie ma już niestety 20 lat. Więc powinna inaczej uwzględniać swoje atuty - napisała kobieta.

-Ważne, że nie boi się Pani pokazywać swoich atutów. Szkoda, że jeszcze wiele kobiet woli się kryć za skorupką "co wypada a co nie". Moim zdaniem zawsze wypada być sobą. Bez względu na internetowe ciotki dewotki - czytamy komentarz w Internecie.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wdowiec po Ani Przybylskiej ZATRZYMANY przez policję. Miał dopuścić się obrzydliwego przestępstwa
  2. Polscy katolicy są WŚCIEKLI! Anna Mucha dostanie EKSKOMUNIKĘ za swoje słowa o Janie Pawle II? 
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News