Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała

Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała Źródło: youtube.com/tvnpl

Małgorzata Rozenek, jako prowadząca programu "Projekt Lady" powinna wykazywać się bezstronnością wobec uczestniczek. Jednak widzowie pierwszej edycji mogli zauważyć, że jedna z dziewczyn była darzona przez nią większą sympatią. Jak się okazało, pomimo tego odpadła z programu, a jej życie ponownie zamieniło się w dramat.

Małgorzata Rozenek od kilku lat prowadzi na antenie TVN program, który dla wielu młodych kobiet jest szansą na zaistnienie w show-biznesie. Jako twarz "Projektu Lady" powinna wykazywać się neutralnością i nie faworyzować żadnej z uczestniczek. Jednakże podczas pierwszej edycji widzowie mogli zauważyć, że prezenterka wyraźnie szczególnie polubiła jedną z dziewczyn - Agatę Szostek, która w programie zajęła czwarte miejsce.

Wielu widzów myślało, że dla niej program po prostu musi stać się odskocznią, która pozwoli zaistnieć w polskim show-biznesie. Niewiele osób jednak wie, że po odpadnięciu z programu Agata Szostek przeżyła prawdziwy dramat. Zakończyła toksyczny związek, a następnie, nie potrafiąc sobie poradzić wróciła do imprezowania. Jej życie wypełnił alkohol, używki, a w końcu depresja i myśli samobójcze.

Małgorzata Rozenek ją uwielbiała. Gdy odpadła z programu, chciała się zabić

Ledwie przekroczyła dwudziesty rok życia, a już zgłosiła się do programu. Szło jej bardzo dobrze, wiele osób wskazywało ją jako faworytkę. Jednak ostatecznie uplasowała się tuż za podium i musiała wrócić do dawnego życia.

Zakończyła związek, który był dla niej bolesny. Popadła w wir życia towarzyskiego, nie stroniąc od używek. Przez to ostatecznie trafiła do szpitala psychiatrycznego. Tam dopadły ją myśli samobójcze. Depresja stale jej towarzyszyła i nikt w jej otoczeniu nie chciał lub nie potrafił jej pomóc.

Gdy nieco doszła do siebie, postanowiła podjąć terapię. Nie dawała ona jednak zbyt widocznych rezultatów z jednego prostego powodu - wróciła do używek i imprezowania. Wiele osób obawiało się, że w taki sposób skończy kolejna młoda, uzdolniona osoba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno nastąpił przełom

Jak się okazało, Agacie Szostek w końcu udało się wyjść na prostą. Opublikowała nawet wpis w mediach społecznościowych, dzieląc się w nim swoimi przemyśleniami. Wyznaje, że w końcu dorosła i zaczęła być świadoma własnej dorosłości. 

Jej wpis kipi od radości z życia, które na powrót dostała szansę rozpocząć. Widzowie programu "Projekt Lady" i sama Małgorzata Rozenek z pewnością trzymają za nią kciuki, mając nadzieję, że jej kariera nie została jeszcze do końca zaprzepaszczona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. Rząd ma otwartą furtkę, żeby atakować Trybunał Sprawiedliwości. TK: Nowa KRS zgodna z Konstytucją
  4. Tragedia na placu zabaw. 2-latek pilnie trafił do szpitala
  5. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  6. Materiał ukazany w TVN doszczętnie wstrząsnął widzami. Nie żyje Grażyna

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News