Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała

Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała Źródło: youtube.com/tvnpl

Małgorzata Rozenek, jako prowadząca programu "Projekt Lady" powinna wykazywać się bezstronnością wobec uczestniczek. Jednak widzowie pierwszej edycji mogli zauważyć, że jedna z dziewczyn była darzona przez nią większą sympatią. Jak się okazało, pomimo tego odpadła z programu, a jej życie ponownie zamieniło się w dramat.

Małgorzata Rozenek od kilku lat prowadzi na antenie TVN program, który dla wielu młodych kobiet jest szansą na zaistnienie w show-biznesie. Jako twarz "Projektu Lady" powinna wykazywać się neutralnością i nie faworyzować żadnej z uczestniczek. Jednakże podczas pierwszej edycji widzowie mogli zauważyć, że prezenterka wyraźnie szczególnie polubiła jedną z dziewczyn - Agatę Szostek, która w programie zajęła czwarte miejsce.

Wielu widzów myślało, że dla niej program po prostu musi stać się odskocznią, która pozwoli zaistnieć w polskim show-biznesie. Niewiele osób jednak wie, że po odpadnięciu z programu Agata Szostek przeżyła prawdziwy dramat. Zakończyła toksyczny związek, a następnie, nie potrafiąc sobie poradzić wróciła do imprezowania. Jej życie wypełnił alkohol, używki, a w końcu depresja i myśli samobójcze.

Małgorzata Rozenek ją uwielbiała. Gdy odpadła z programu, chciała się zabić

Ledwie przekroczyła dwudziesty rok życia, a już zgłosiła się do programu. Szło jej bardzo dobrze, wiele osób wskazywało ją jako faworytkę. Jednak ostatecznie uplasowała się tuż za podium i musiała wrócić do dawnego życia.

Zakończyła związek, który był dla niej bolesny. Popadła w wir życia towarzyskiego, nie stroniąc od używek. Przez to ostatecznie trafiła do szpitala psychiatrycznego. Tam dopadły ją myśli samobójcze. Depresja stale jej towarzyszyła i nikt w jej otoczeniu nie chciał lub nie potrafił jej pomóc.

Gdy nieco doszła do siebie, postanowiła podjąć terapię. Nie dawała ona jednak zbyt widocznych rezultatów z jednego prostego powodu - wróciła do używek i imprezowania. Wiele osób obawiało się, że w taki sposób skończy kolejna młoda, uzdolniona osoba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno nastąpił przełom

Jak się okazało, Agacie Szostek w końcu udało się wyjść na prostą. Opublikowała nawet wpis w mediach społecznościowych, dzieląc się w nim swoimi przemyśleniami. Wyznaje, że w końcu dorosła i zaczęła być świadoma własnej dorosłości. 

Jej wpis kipi od radości z życia, które na powrót dostała szansę rozpocząć. Widzowie programu "Projekt Lady" i sama Małgorzata Rozenek z pewnością trzymają za nią kciuki, mając nadzieję, że jej kariera nie została jeszcze do końca zaprzepaszczona.

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. Rząd ma otwartą furtkę, żeby atakować Trybunał Sprawiedliwości. TK: Nowa KRS zgodna z Konstytucją
  4. Tragedia na placu zabaw. 2-latek pilnie trafił do szpitala
  5. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  6. Materiał ukazany w TVN doszczętnie wstrząsnął widzami. Nie żyje Grażyna

źródło: Pomponik

Następny artykuł