Hanna Lis do Małgorzaty Rozenek: Spokojnie mogłabyś być dawcą

Hanna Lis do Małgorzaty Rozenek: Spokojnie mogłabyś być dawcą Źródło: Instagram - Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek często udziela się w mediach społecznościowych, zbierając setki komentarzy od fanów. Nie brakuje również pochwał od znajomych celebrytki. Jedna z bliskich jej osób postanowiła zwrócić się do niej w nietypowy sposób.

Małgorzata Rozenek nie stroni od serwisów społecznościowych, gdzie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia i wiadomości z życia znanej prezenterki. Tym razem wygląda na to, że jej najnowszy wpis cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem, niż wszystkie poprzednie. Gwiazda telewizji TVN może cieszyć się z setek pozytywnych komentarzy od fanów, którzy wychwalają jej wygląd.

Niewiele osób mogło spodziewać się jednak takich komentarzy ze strony innej gwiazdy, która także postanowiła wyrazić swoją opinię na temat najnowszego zdjęcia Małgorzaty Rozenek. Była nią Hanna Lis, która postanowiła opowiedzieć o swoich wrażeniach po zobaczeniu nowego wpisu swojego wieloletniej koleżanki. Wiele osób nie ukrywało swojego zdziwienia po takich słowach jednej z najbardziej znanych polskich dziennikarek. 

Małgorzata Rozenek dodała nowe zdjęcie

Małgorzata Rozenek zdecydowanie rozpieszcza swoich fanów, jeśli chodzi o działanie w mediach społecznościowych. Kobieta uchodzi za jedną z najbardziej aktywnych celebrytek na Instagramie, dlatego często możemy spotykać się z nowymi postami w mediach społecznościowych. Zazwyczaj cieszą się one wielką popularnością, jednak ostatnie zdjęcie było wyjątkowo komentowane przez fanów.

Na fotografii widzimy samą gwiazdę, która pozuje w żółtej, wiosennej sukience na tle jednego z polskich osiedli. Fani zwrócili uwagę na fakt, że celebrytka skróciła swoje włosy, przyznając jednocześnie, że świetnie wygląda w nowej kreacji. Pojawiły się nawet głosy znanych osób, które także wyrażały swoje uznanie wobec nowej fotografii dodanej przez prezenterkę znaną z udziału w programach telewizji TVN.

Jedna ze sław zdecydowała się na bardzo niecodziennie słowa, które zdziwiły fanów. Wiele osób zdawało sobie sprawę, że obie panie znają się od lat, jednak nikt nie spodziewał się takiego komentarza ze strony Hanny Lis. Dziennikarka postanowiła wyrazić swoje zdanie pod najnowszym zdjęciem Małgorzaty Rozenek, nie szczędząc jej pochwał.

Małgorzata Rozenek chwalona przez fanów

- Mogłabyś być dawcą nóg. Spokojnie obdzielisz nimi pół Polski i jeszcze sporo dla Ciebie zostanie - pisze Hanna Lis, której bardzo spodobała się nie tylko kreacja Rozenek, ale również jej nogi, które doskonale widać na nowym zdjęciu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jak ja bym chciał by w naszym kraju ludzie ubierali się bardziej kolorowo. Wszędzie szarość i czerń. Pięknie Pani wygląda - pisze jeden z internautów, któremu także przypadł do gustu nowy wpis gwiazdy telewizji. 

Niewątpliwie po takiej fali komplementów już niebawem możemy spodziewać się kolejnych zdjęć z nowymi kreacjami Małgorzaty Rozenek.

'

(fot. Instagram - Małgorzata Rozenek)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

źródło: Instagram

Następny artykuł