Nie mają dla niej litości. Za to, co zrobiła żona Gołoty została okrzyknięta drugą Rozenek

Nie mają dla niej litości. Za to, co zrobiła żona Gołoty została okrzyknięta drugą Rozenek Źródło: Screen/youtube/

Małgorzata Rozenek ma swoją godną następczynię? Widzowie nie mają litości dla żony Andrzeja Gołoty i bardzo ostro krytykują jej zachowanie. Boksera porównują do Radka Majdana, który przez swoją żonę również nie mógł nacieszyć się programem.

Małgorzata Rozenek to jedna z najgłośniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, która przez wszystkie lata swojej kariery dorobiła się zarówno imponującego grona fanów, jak i przeciwników. Wielu Polaków nie może znieść stanowiska gwiazdy, która wciąż daje rady osobom wokół, co dokładnie zaobserwować można, czytając komentarze w mediach społecznościowych. 

Teraz jednak okazuje się, że Małgorzata Rozenek ma swoją godną następczynię, której równie szybko udało się zraziła do siebie widzów TVN. Żona Andrzeja Gołoty w programie "Agent - Gwiazdy"  zachowuje się tak, jak Perfekcyjna Pani Domu na planie "Azja Ekspress" . Fani nie mają za to dla niej litości i nie szczędzą w komentarzach bardzo przykrych słów. 

Żona Gołoty zachowuje się w programie jak Małgorzata Rozenek

Andrzej Gołota wraz z żoną od pierwszego odcinka programu "Agent - Gwiazdy" niesamowicie irytują widzów telewizji TVN. Szczególna fala krytyki spadła na Mariolę, która zdaniem fanów zachowuje się dokładnie tak, jak Małgorzata Rozenek w "Azja Express", gdzie pojawiła się wraz ze swoim mężem Radkiem. Kobieta nie przestaje "niańczyć" ukochanego, obserwuje każdy jego krok i bardzo niechętnie nawiązuje współpracę z kimkolwiek poza mężem.

Takie zachowanie w programie, w którym niezwykle ważne są właśnie więzi, współpraca i solidarność rozwścieczają widzów coraz mocniej z każdym odcinkiem. Wszyscy zgodnie narzekają i twierdzą, że parę należałoby rozdzielić i dopiero to zagwarantuje naprawdę dobrą zabawę i ogromne emocje. Wszyscy chcieliby również, by sprawę skomentował sam Andrzej Gołota, zdaniem wielu osób na ekranach bowiem widać, że jemu przesadzona troska żony czasem również przeszkadza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie nie mogą tego wytrzymać i ostro krytykują jej zachowanie w Internecie

Oczywiście najlepszym sposobem na obserwowanie reakcji widzów jest czytanie komentarzy w mediach społecznościowych. Tam, pełno jest negatywnych opinii o parze i sugestii, że to nie program dla duetów i każdy powinien dbać o siebie. Część osób wypomina telewizji TVN również to, że z założenia przed kamerami występować miały gwiazdy, tymczasem Mariola Gołota znana jest jedynie z tego, że wzięła ślub ze sławnym bokserem. 

- Oni są jakąś porażką. Albo Andrzej, albo Mariola. A to Andrzej jest gwiazdą, ona więc powinna z tego programu zniknąć - ostro twierdzi fan. 

- Jak Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Z nikim nie chcą gadać, grają tylko we dwójkę. A potem jedno odpadnie i wszystko się posypie. Nie na tym miał polegać ten problem, bez sensu - dodaje kolejna osoba. 

- Gołota sam by sobie świetnie poradził, że wiem po co tę jego żoneczkę ktoś tam wepchał - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Brutalny atak na Jana Pawła II. Po latach wychodzą na jaw wstrząsające fakty
  4. Wieniawa i Królikowski kłamali?! Wielkie poruszenie w sieci
  5. Urodziła dziecko. Nie żyje

Źródło: Plotek

Następny artykuł