Znamy imię, jakie będzie nosić córeczka Małgorzaty Rozenek! Jest niezwykle oryginalne

Znamy imię, jakie będzie nosić córeczka Małgorzaty Rozenek! Jest niezwykle oryginalne

Małgorzata Rozenek wszystkich zaskoczyła tym wyznaniem. Wszystko wskazuje na to, że Internet raz jeszcze zapełni się od spekulacji dotyczących ciąży celebrytki.

Małgorzata Rozenek w swoim życiu już 3 razy stawała przed ślubnym kobiercem. Co prawda jej poprzednie małżeństwa nie zakończyły się najlepiej, ale teraz widać, że jest naprawdę szczęśliwa. W końcu trafiła na mężczyznę swoich marzeń, a u jej boku nie brakuje również kochających synów, którzy są owocem jej drugiego małżeństwa. Jednak wielu internautów podejrzewa, że już niebawem jej rodzina może powiększyć się o kolejnego członka.

Jak Małgorzata Rozenek nazwałaby swoją córkę

Ciąża w show-biznesie zawsze jest gorącym tematem, a wielu fanów nadal czeka aż ich ulubione gwiazdy ogłoszą wszem i wobec, że oczekują na pojawienie się na świecie dziecka. Pod koniec 2018 roku cały Internet aż huczał od doniesień o ciąży Małgorzaty Rozenek. Wszystko przez jedno ze zdjęć, które opublikowała na swoim koncie instagramowym. Według fanów widać na nim już wyraźny ciążowy brzuszek, ale patrząc na ostatnie zdjęcia celebrytki raczej nie mamy na co liczyć w najbliższym czasie. Nie oznacza to jednak, że Rozenek już nigdy nie będzie miała dzieci. Sama zaznacza, że bardzo chciałaby mieć córeczkę, ale jak na razie nie chce niczego planować. - Nie ukrywam, że marzę o dziecku. Na pewno córka byłaby większym wyzwaniem wychowawczym niż syn. Chociaż mogę się mylić. Niczego nie zakładam, nie planuję, ale zobaczymy, co przyniesie ten rok. Mam dobre przeczucia! - wyznała Małgorzata Rozenek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Co więcej, gwiazda nawet już wie, jak dałaby na imię swojej córce, jeżeli ta pojawi się kiedyś na świecie. Temat ten był poruszany w jednym z wywiadów i Małgorzata nie kryła się ze swoją odpowiedzią. Okazuje się, że celebrytka jest fanką pełnych imion, a jej wymarzone imię dla dziewczynki to Helena. - Uwielbiam pełne imiona, jakbym miała córkę, to dałabym jej na imię Helena - przyznaje w wywiadzie celebrytka. Nie da się ukryć, że córeczka stanowiłaby wspaniałe dopełnienie tej już bardzo szczęśliwej rodziny. Nie wykluczone, że za jakiś czas usłyszymy od Rozenek o kolejnej ciąży. Jej fani byliby wniebowzięci.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażająca choroba rozrywa Katarzynę Dowbor. Wstrząsający dramat
  2. Oto jak mieszka Szelągowska. Brutalnie wbiło nas w ziemię
  3. Justyna Żyła publicznie upokorzona. Takiego wstydu nie poczuła chyba nigdy
  4. Policja zatrzymała Mikołaja Roznerskiego! Nie mieli dla niego litości
  5. Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przeżywa dramat. Niepokojący wpis przeraził fanów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News