Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie

Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie Źródło: Instagram - Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że chciałaby założyć rodzinę z Radosławem Majdanem. Niestety, jej droga do spełnienia wielkiego marzenia nie jest usłana różami. Gwiazda postanowiła podzielić się smutnymi przemyśleniami na temat trzeciej ciąży. Jej wyznanie wzruszyło Polaków.

Małgorzata Rozenek jest związana z Radosławem Majdanem już od 2013 roku. Gdy w 2016 roku para wzięła ślub media spodziewały się ogłoszenia radosnej wiadomości o nadchodzących narodzinach trzeciego dziecka gwiazdy. Póki co jednak nie doczekaliśmy się żadnych informacji na ten temat, choć minęło już dużo czasu. Najnowsze słowa wypowiedziane przez celebrytkę mogą rozwiać wiele plotek.

Kilka dni temu media przyłapały Małgorzatę Rozenek podczas wizyty w jednej z warszawskich klinik leczenia bezpłodności. Pojawiły się plotki, że para gwiazd po raz kolejny planuje skorzystać z metody in vitro. Wypowiedź celebrytki nie pozostawia wątpliwości wobec jej planów, choć trzeba jednocześnie przyznać, że jest wyjątkowo wzruszająca.

Małgorzata Rozenek stara się o trzecie dziecko

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, jednak nie jest żadną tajemnicą, że chciałaby również mieć potomstwo z Radosławem Majdanem. Z tego powodu w mediach regularnie ukazują się wiadomości na temat postępów pary w walce o spełnienie największego marzenia. Ostatnie wieści przyniosły przełom w tej sprawie.

Okazało się bowiem, że Rozenek korzysta z usług leczenia niepłodności. Momentalnie pojawiły się plotki, że gwiazda zamierza skorzystać z metody in vitro, dzięki której mogłaby cieszyć się trzecią ciążą. Celebrytka postanowiła wypowiedzieć się w tej sprawie, jednoznacznie odnosząc się do wszystkich informacji, jakie pojawiały się w ostatnich dniach.

- Nie mogę pochwalić się na razie efektami tych działań, a jest to coś, co przez ostatni rok zdominowało nasze życie w dobrym sensie, bo to nie jest destrukcyjne przeżycie, ale jeśli mam wykorzystywać swój wizerunek, to czuję, że powinnam mówić o in vitro. Nigdy nie będę znużona tym tematem. On zmienił moje życie, jest dla mnie niezwykle ważny - twierdzi celebrytka.

Małgorzata Rozenek mówi o in vitro

- To trudne, ale trzeba o tym rozmawiać. Nigdy nie będę miała problemu, by o tym mówić. Jak widzę, co przeżywają kobiety i ich rodziny, to czuję, że powinnam o tym mówić - mówi Małgorzata Rozenek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdzie są politycy, którzy decydują o tym, jak będzie wyglądało życie rodzin? Nie spotykam ich na korytarzach klinik leczenia niepłodności. Spotykam się tam z parami, osobami, które narzekają na brak refundacji. Rozumiem argumenty NFZ, że jest to droga metoda. Pamiętajmy, że to nie jest metoda używana przez młodych. Życie utrudnia tym parom bardzo wiele, nie utrudniajmy im życia również my - kończy gwiazda telewizji TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legenda TVP miała romans ze znanym dziennikarzem. Gdy ją zdradził, ZEMŚCIŁA się, zostawiając mu OGROMNY kredyt do spłaty
  2. Bogumiła Wander powiedziała, co NAPRAWDĘ sądzi o Magdzie Mołek. Nie uwierzycie, jak ją oceniła. Będziecie zbierać szczęki z podłogi
  3. Miał 2,5 promila, wiózł małe dzieci. Staranował barierki i wylądował na ogrodzeniu
  4. Lara Gessler kusi w samych majciochach. Jej kształty sprawią, że zrobi się wam gorąco
  5. Maryla prosi o pomoc. Sytuacja jest tragiczna, aż chce się płakać
  6. Ostre słowa b. zakonnika. "Potępianie homoseksualizmu z ambony i cieszenie się męskimi wdziękami"

źródło: Fakt

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News