małgorzata rozenek
fot.youtube.com/tvn
Mateusz Wysokiński - 19 Grudnia 2018

Małgorzata Rozenek odchodzi z telewizji! Fani nie mogą uwierzyć

Małgorzata Rozenek postanowiła odnieść się do plotek dotyczących swojego stanu. Wiele mediów spekulowało, że kobieta jest w ciąży ze swoim obecnym mężem Radosławem Majdanem. Gwiazda postanowiła skomentować wzmożoną aktywność mediów i raz na zawsze rozwiać wszelakie wątpliwości. Przy okazji przekazała wiadomość, która zasmuciła jej fanów. Gwiazda postanowiła odejść z telewizji.

Małgorzata Rozenek jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych i budzących gwiazd współczesnej sceny show-biznesu. Gwiazda, która wsławiła się prowadzeniem programu "Perfekcyjna Pani Domu" obecnie znikła z życia publicznego. Fani zaczęli sugerować, że kobieta jest w ciąży. Prawda jest jednak zupełnie inna.

Małgorzata Rozenek będzie miała dziecko?

Była prowadząca "Perfekcyjnej Pani Domu" jest obecnie szczęśliwą mężatką. Po rozstaniu z aktorem Andrzejem Rozenkiem, kobieta znalazła swoją miłość w postaci byłego bramkarza reprezentacji Polski - Radosława Majdana. Związek pary układa się bardzo dobrze, a jego rozkwit mogliśmy podziwiać w programie Iron Majdan telewizji TVN. Teraz para stoi przed całkowicie innym zadaniem. Małżeństwo stara się o dziecko. Gwiazda TVN postanowiła opowiedzieć o swoich planach i o tym, czemu zniknęła w wywiadzie z Onet.pl. Okazuje się, że próby zajścia w ciąże przez celebrytkę są wyjątkowo ciężkie. Kobieta została przyłapana przez fanów w klinice leczenia bezpłodności.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Gwiazda tłumaczy się z nieobecności w mediach

Pomimo tego, że program Iron Majdan okazał się wielkim sukcesem, to wciąż nie wiadomo, kiedy pojawi się jego kolejny sezon. W wywiadzie z Onetem, celebrytka przyznała, że projekt nie jest dla niej obecnie kwestią priorytetową. Postanowiła odejść z telewizji, by zrobić sobie przerwę. - "Iron Majdan" ze względu na nasze prywatne plany musiał zostać odłożony w czasie. Jest to teraz absolutny priorytet w naszym życiu. [...] Nasze prywatne plany to jest taki eufemizm dla naszych planów rodzicielskich i to jest coś, do czego teraz całą moją pracę zawodową i wszystko dostosowuję - powiedziała celebrytka Jak sama przyznała dziennikarzowi Bartoszowi Węglarczykowi, ostatni rok nie był dla niej najlepszy i w przypadku zajścia w ciąże zdecyduje się na dalszą przerwę od swojej kariery. "Tamten [rok - przyp. red.] miał być najbardziej kluczowy. Dlatego, jeśli pytasz, czy to był mój najbardziej udany rok, to mówię, że "nie". Tyle przed nami i cieszę się bardzo. "Przy kolejnym dziecku, jeśli Bóg da chciałabym również mieć przynajmniej pół roku przerwy - zdradziła w wywiadzie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej w szoku i szale! Bestialstwo zwyrodnialca nie ma granic, KOSZMAR!
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Uwielbiana bohaterka „Na dobre i na złe” w rozpaczy. Straciła ukochanego męża
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News