Sensacja! Brat Rozenek za granicą wprowadził ludzi w osłupienie

Sensacja! Brat Rozenek za granicą wprowadził ludzi w osłupienie Źródło: screen youtube.com/JastrzabPost

Małgorzata Rozenek często opowiada o swoim życiu prywatnym, którym równie chętnie dzieli się na swoich mediach społecznościowych. Jednak gwiazda TVN nie za często wspomina o swoim bracie.

Małgorzata Rozenek na swoich mediach społecznościowych praktycznie nie ma tajemnic przed swoimi fanami, którzy na bieżąco mogą śledzić codzienne życie gwiazdy stacji TVN. Jest jednak jedna kwestia bardzo rzadko poruszana przez celebrytkę. Mianowicie jej brat, który robi prawdziwą furorę poza granicami naszego kraju. Co więcej, uważa on, że Małgorzata również miała wszelkie predyspozycję, aby odnieść taki sam sukces, jak i on.

Małgorzata Rozenek wyznała czym zajmuje się jej brat

Nie wiele osób wie, że Małgorzata Rozenek ukończyła szkołę baletową, do której uczęszczała przez 9 lat. Jednak swoją dalszą karierę skupiła wokół czegoś zupełnie innego niż taniec. Mimo wszystko jej starszy o 5 lat brat Michał również ukończył taką szkołę, jednak on na zawsze związał się ze światem tańca.

Michał Kostrzewski jest teraz zawodowym tancerzem baletowym i na stałe mieszka poza granicami naszego kraju, a dokładniej we Francji. Jest również mężem oraz ojcem trójki dzieci. Jednak zaskakujące jest to, że Małgorzata tak rzadko o nim wspomina w jakikolwiek sposób.

 - Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią - wyznała w jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zawodowa baletnica Małgorzata Rozenek?

Okazuje się również, że brat celebrytki nie rozumie do końca, dlaczego ta zdecydowała się na rezygnację z baletu. Jego zdaniem była na bardzo dobrej drodze do tego, żeby zostać zawodowa baletnicą. Mimo wszystko akceptuje drogę, jaką dla siebie wybrała. Bez wątpienia byłby to ciekawy widok zobaczyć Małgorzatę Rozenek jako tancerkę baletową.

 - Gosia była bardzo poważna. Bardzo poważnie traktowała swoje podejście do nauki. W szkole baletowej bardzo dobrze tańczyła. Pamiętam, że na dyplomie, który miała, aż byłem zdziwiony. Ma dużo charakteru. Bardzo to widać jak tańczy. Uważam, że wygrałaby. Od niej lepiej nikt nie zatańczy. Jeżeli ma ochotę i jej się chce, to niech się bawi, bo to fajna zabawa - wyznaje Michał Kostrzewski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

źródło: Chillzet

Następny artykuł