Małgorzata Rozenek zdjęcie
Instagram m_rozenek
Joanna Szwalikowska - 29 Września 2020

Małgorzata Rozenek odsłoniła pośladki. Fani zaniemówili, w końcu przesadziła?

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej aktywnych w mediach społecznościowych polskich gwiazd. Kobieta wręcz zasypuje swoich fanów kolejnymi zdjęciami z ukochanym Radosławem lub dziećmi. W ostatnim czasie na jej koncie pojawiło się jednak zdjęcie, które wzbudziło mieszane uczucia internautów.

Małgorzata Rozenek praktycznie każdego dnia wspomina o swoim mężu oraz dzieciach, zwłaszcza o najmłodszym synku, który okazał się królem jej konta na Instagramie. Niektórym podoba się taka aktywność gwiazdy, inni narzekają na zbyt cukierkowe i wyidealizowane podejście do macierzyństwa. Choć wiele osób ma okazję nieco poznać ją z mniej oficjalnej strony, jej działalność internetowa budzi różne opinie.

Beata Szydło przekazała wiadomość o śmierciZ ostatniej chwili: śmierć nadeszła nagle, Beata Szydło pogrążyła się w smutku. Spływają kondolencjeCzytaj dalej

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek sporo odsłoniła. Internauci nie są do końca zadowoleni

Małgorzata Rozenek od wielu miesięcy jest tematem numer jeden w kolorowej prasie. Duże kontrowersje wzbudza to, że prezenterka regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swoich dzieci, co nie wszystkim się podoba. Wiele osób rezygnuje z upubliczniania wizerunku swoich pociech, jednak Rozenek na taki krok się nie zdecydowała. Jak wynika z doniesień jednego z magazynów, jej były mąż miał mieć nawet z tym problem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Prezenterka zdążyła już jakiś czas temu wrócić z urlopu macierzyńskiego, ochoczo przechodząc na plan kolejnego sezonu telewizyjnego show "Projekt Lady". Już od 7 września widzowie mają możliwość oglądania go na antenie TVN-u. Oprócz pracy na planie, gwiazda często pojawia się na różnych eventach oraz udziela wywiadów. Zdradziła, że niedługo spróbuje swoich sił również w aktorstwie.

Ostatni post na Instagramie, który opublikowała Małgorzata Rozenek spotkał się z mieszanymi reakcjami internautów. Gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym pozuje na tle Pałacu Kultury i Nauki w samej koszuli, skarpetach i butach.

Dzisiaj grzeje:

1. Niewiarygodne, co synowa Martyniuków wysłała im kurierem. Gdy zajrzeli do środka, zaniemówili

2. Koszmar z marca powraca. 5 października znowu wszystko się zacznie. Smutne doniesienia z zagranicy

3. Dorota Gardias w szpitalu. Przygnębiające, nieoficjalne informacje

Zaprezentowane pośladki, jak się okazało, nie spodobały się niektórym internautom. Twierdzili oni, że prezenterka przesadza i "nie wypada" udostępniać takich zdjęć. Inni natomiast podziwiali Małgorzatę Rozenek, twierdząc, że powinna publikować co tylko jej się podoba i nie zwracać uwagi na złośliwe komentarze. A wy? Po której stronie tego sporu stoicie?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerycie, wiemy, o ile może wzrosnąć twoje świadczenie. Najubożsi będą załamani
  2. Dramat kadrowicza. Był blisko transferu życia, ale wojna mu wszystko zabrała
  3. Groza w miejscu zamieszkania Krzysztofa Jackowskiego. Pilna ewakuacja, realne zagrożenie życia
  4. Już od jutra Polacy zapłacą więcej. Setki tysięcy osób jest nieświadomych szybkiej zmiany
  5. TVN alarmuje, wydano żółte ostrzeżenia. Niebezpieczna sytuacja dla wielu Polaków
  6. Zdecydowali karać nie tylko za kominki. Za grillowanie i koszenie trawy też grożą ogromne mandaty

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News