Smutne, co spotkało Rozenek podczas spaceru z Heniem. Konieczna była akcja ratunkowa, do stawu wpadł pies gwiazdy

Smutne, co spotkało Rozenek podczas spaceru z Heniem. Konieczna była akcja ratunkowa, do stawu wpadł pies gwiazdy Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek opowiedziała o dramatycznej przygodzie, jakiej doświadczyła, będąc na spacerze z małym Heniem. Jak zdradziła, konieczna była natychmiastowa akcja ratunkowa. Do stawu wpadł jej ukochany piesek.

Odkąd Małgorzata Rozenek po raz trzeci została mamą nie znika z pierwszych stron gazet. Ona sama pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, gdzie każdego dnia dzieli się z obserwatorami zdjęciami małego Henryka i swoimi przemyśleniami na temat pierwszych dni spędzonych w jego towarzystwie. Gwiazda ochoczo pokazuje wspólne poranki, wieczory czy spacery. Po ostatniej wędrówce zamieściła w sieci wyjątkowo smutny wpis, w którym opowiedziała o tym, co ją spotkało. Fani przeżyli ogromny szok. 

Małgorzata Rozenek o dramatycznej przychodzi ze spaceru z Heniem 

Od momentu, gdy na świecie pojawił się owoc jej miłości z Radosławem, nie ma dnia, w którym Rozenek nie podzieliłaby się z internautami choć krótką wzmianką dotyczącą syna. Fanom bardzo się to podoba tym bardziej, że podobnie jak przy dwóch starszych pociechach, Małgosia zdecydowała nie ukrywać jego wizerunku i z dumą pokazuje fotki przesłodkiego Henia. W miniony czwartek wrzuciła też na Instagram kilka zdjęć prosto ze spaceru. Opowiedziała przy tym o smutnym zdarzeniu, jakiego doświadczyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej ukochana suczka Sisi wpadła bowiem do stawu, konieczna była natychmiastowa interwencja. To jeszcze nie koniec historii, ponieważ bohaterską postawą wykazał się Radosław, który podobnie jak psiak, ucierpiał w całym tym zdarzeniu. Jak zdradziła gwiazda TVN-u, zamoczył mu się telefon. Małgosia jednak nie zważa na szkody materialne i cieszy się, że "Gang Majdana" w komplecie wrócił do domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości, nie żyje wielka gwiazda. Zmarła we śnie, miała dopiero 38 lat

2.Koszmarne skutki ulew w Polsce. Do pomocy wezwane zostało wojsko

- Z Henryczkiem na spacerku. Kocham takie spokojne, ciepłe dni, [...] ale mieliśmy też przygodę, Sisi nie zauważyła, że kończy się brzeg i wpadła do stawu jak kamień w wodę. Radzio bohatersko wskoczył ją ratować i zamoczył telefon, który miał w kieszeni, ale właśnie go suszy i jest szansa, że będzie działał. Najważniejsze, że #gangmajdana wrócił do domu w komplecie. P.S. zdjęcia zrobione przed całą akcją - napisała pod zdjęciem Małgorzata Rozenek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzina wykupiła pakiet z wyżywieniem nad polskim morzem. Muszą zapłacić 12 929 zł za 7 dni
  2. Dramat dwóch polskich sportsmenek. Zostały potrącone przez samochód, teraz walczą o życie i zdrowie. Dramatyczny apel o pomoc, liczy się każda złotówka
  3. Na widok klientki fryzjerka prawie zemdlała. Wizyta trwała 13 godzin, końcowy efekt sprawia, że szczęka opada
  4. W ostatniej chwili przed wakacjami wprowadzili nowy zakaz. Kontrowersyjna decyzja
  5. Skandaliczne zachowanie turysty. Pokazali zdjęcie, ręce opadają
  6. 5 oznak, że on cię nie kocha. Psycholog zdradził, kiedy związek jest nie do odratowania

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News