Małgorzata Rozenek skontrolowała syna i zamarła, został przyłapany. Wszystko przez rachunek

Małgorzata Rozenek skontrolowała syna i zamarła, został przyłapany. Wszystko przez rachunek Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek nie spodziewała się tak wysokiego rachunku. Wszystko wyszło na jaw w szczerej rozmowie, kiedy skontrolowała syna. Został przyłapany.

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego syna, za to przyszli starsi bracia wcale nie odejmują zmartwień swojej mamie. Jeden z nich przepuścił ogromną sumę pieniędzy.

Małgorzata Rozenek była w szoku, nie większym niż jej mąż

Tadeusz i Stanisław nie są jeszcze zbyt mocno świadomi, jak niektóre, z pozoru niewinne zachowania i decyzje, mogą nieść spore konsekwencje. Zrozumieli to po pogadance ze swoją mamą, a ona opowiedziała o tym w śniadaniówce, aby przestrzec innych rodziców i uczulić, że takie sytuacje się zdarzają.

- Mój syn swego czasu pobrał bardzo dużą kwotę pieniędzy. My nie byliśmy tego świadomi, bo to się ściągało z karty Radzia. Bo syn przyszedł i powiedział po prostu, że musi ściągnąć coś do szkoły. I schodziły te pieniądze. W pewnym momencie zadzwonił facet z banku do Radzia i mówi: proszę pana, bo pan już tyle wydał na tę grę... Mój mąż w ogóle nie gra w nic. Nie jest komputerowcem. My nie wiedzieliśmy, że ta gra w ogóle istnieje. A mój syn kupował jakieś postacie - opowiadała jakiś czas temu Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN o tym, co zrobił jej 14-letni syn Tadeusz.

Celebrytka postanowiła podjąć pewne kroki, ma nadzieję, że zainspiruje do działania pozostałych rodziców

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kontekstu wynika, że syn wcale nie potrzebował nic do szkoły, a chciał sobie jedynie pograć. Nie był świadomy, że naraża swojego ojczyma na ogromne straty. Dopiero szczera rozmowa pomogła wyjaśnić sytuację. Aby uniknąć podobnych incydentów w przyszłości, Małgorzata Rozenek postanowiła zainstalować specjalną aplikację na telefon.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę i chorych w jednym województwie
2. Córka i ciężarna żona ministra środowiska mają koronawirusa. Wiadomo, w jakim są stanie

- To jest program, który powoduje, że moi synowie zanim pobiorą jakąś aplikację, grę lub cokolwiek, muszą poprosić mnie o akceptację na moim telefonie - tłumaczyła Małgorzata Rozenek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrważające doniesienia. We Włoszech pacjenci po 60. roku życia bez dostępu do respiratorów
  2. Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrza
  3. W końcu dobre wiadomości. WHO podało ważne prognozy dot. końca epidemii w Europie
  4. Tajny trik kwiaciarek na opadłe storczyki. Wystarczy jedna rzecz, by odżyły i pięknie kwitły
  5. Rozpoznajesz tę kobietę? Przebywa w szpitalu, nie można ustalić jej tożsamości
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News