Małgorzata Rozenek wybrała już imię dla swojego dziecka. Zdradziła też sekret dotyczący dziecka

Małgorzata Rozenek wybrała już imię dla swojego dziecka. Zdradziła też sekret dotyczący dziecka Źródło: instagram/małgorzatarozenek

Małgorzata Rozenek już niebawem na świecie powita swojego trzeciego syna. Gwiazda zdradziła, że imię dla dziecka jest już od dawna wybrane, ale także podzieliła się jeszcze jednym sekretem dotyczącym maleństwa.

Małgorzata Rozenek już przed świętami Bożego Narodzenia podzieliła się radosną nowiną. Gwiazda zdradziła, że po wieloletnich staraniach ponownie zostanie mamą. Wiadomość o ciąży sprawiła jej wielką radość, gwiazda długo czekała na to, by jeszcze raz przywitać na świecie kolejne maleństwo. Dziś, kiedy ciąża zbliża się do końca, Małgorzata Rozenek zdradza jeszcze więcej sekretów związanych z dzieckiem. 

Małgorzata Rozenek już wybrała imię dla dziecka 

41-letnia Małgorzata Rozenek, od kiedy związała się z Rosławem Majdanem, wielokrotnie w wywiadach przyznawała, że zależy jej powiększeniu rodziny. Znana z programów stacji TVN posiada już dwoje dzieci z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem. Dwójka synów niebawem doczeka się kolejnej osoby w rodzinie. 

W jednym z ostatnich wywiadów Małgorzata Rozenek wyznała, że imię dla swojego przyszłego dziecka ma już wybrane. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jest tradycyjne. Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać - wyznała Małgorzata Rozenek. 

Szczęśliwa Małgorzata Rozenek zdradziła jeszcze jeden sekret

Małgorzata Rozenek, która już niebawem na świecie przywita swojego kolejnego syna, zdradziła także kolejny sekret. Na wiadomość o ciąży wszyscy zareagowali gratulacjami, ale także życzyli, by w rodzinie Rozenek pojawiła się córeczka. Gwiazda zdradziła, że wcale nie chciałaby mieć córki, a informacja, o tym, że na świecie pojawi się syn, bardzo ją ucieszyła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. Grażyna Torbicka pogrążona w smutku. Towarzyszyły jej łzy, kiedy pochyliła się nad trumną

- Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię - wyznała Małgorzata Rozenek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Przerwano zasłonę milczenia. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" otrzymał bolesny cios, smutne
  4. 72-latka poślubiła 27-latka. Teraz ma ogromny problem, który spędza jej sen z powiek
  5. 15-latka wpadła w konwulsje, po czym zmarła w bólu. Wiadomo, co zrobił jej niewiele starszy kuzyn
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News