Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z domu, fani dostrzegli coś, co wywołało oburzenie. Wystarczyły jej cztery słowa, by podsumować sytuację

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z domu, fani dostrzegli coś, co wywołało oburzenie. Wystarczyły jej cztery słowa, by podsumować sytuację Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała, widząc aferę powstałą pod swoim zdjęciem. W zaledwie 4 słowach skomentowała sprawę.

Małgorzata Rozenek skrupulatnie prowadzi swoje media społecznościowe, każdego dnia zamieszczając tam nowe zdjęcia i dzieląc się przemyśleniami. Szczególnie teraz aktywna jest na swoim Instagramie, gdy wraz z rodziną spędza czas w domowej kwarantannie. Gwiazda ochoczo pokazuje, jak wypełnia wolne dni i na jakie atrakcje się decyduje, by jakoś zająć czas swoim dzieciom. Ostatnio pochwaliła się kolejną fotką, najwyraźniej nie podejrzewając, że może ona wywołać takie poruszenie. Internauci nie szczędzili słów, ale i sama zainteresowana nie pozostała obojętna. 

Małgorzata Rozenek pokazuje, jak spędza kwarantannę. Internauci oburzeni 

Gwiazdy polskiego show-biznesu coraz chętniej pokazują, jak spędzają swój wolny czas w kwarantannie domowej. Wszyscy ze skupieniem obserwują posty ciężarnej Rozenek, która jest coraz bliższa rozwiązania. Celebrytka każdego dnia stara się wymyślić coraz to ciekawsze aktywności dla swoich nastoletnich synów. Ostatnio wybór padł na gry planszowe, przy których zasiadła cała rodzina, w tym również pies. 

- No i wygrał. Takie gry, to też sposób na naukę - podpisała Małgorzata Rozenek, pozując do zdjęć z synami i ukochanym pupilem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internautom jednak nieszczególnie spodobało się to, co zobaczyli. Rozgoryczył ich bowiem czworonóg leżący na stole. Wielu zwróciło uwagę na fakt, że to zdecydowanie nie jest odpowiednie miejsce dla psiaka. 

- Jestem psiarą i bardzo kocham psy, ale na stole to ostra przesada. Leży tam, kładzie swoje genitalia, których, jak wiadomo, nie myje po toalecie, a za chwilę ktoś położy kanapkę, ciastko cokolwiek... Blee - napisała jedna z fanek. 

- Mądra uwaga. Można kochać zwierzęta, ale jakaś granica też powinna być - wtórowała druga. 

Małgorzata Rozenek skwitowała temat w 4 słowach 

Gwiazda TVN nie mogła przejść obojętnie, widząc narastające w komentarzach poruszenie. Znana ze swoich ciętych i trafnych ripost celebrytka błyskawicznie odpowiedziała niezadowolonym obserwatorom dopytując, że nie zauważyli, że nie jest to stół, przy którym się je. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia

2. Ogromne zmiany w robieniu zakupów. Maksymalnie 50 osób w sklepie, metr odległości, znamy szczegóły

- Genitalia psa Pani zobaczyła, a tego, że ten stół nie jest stołem, przy którym się je posiłki to już nie? - dopytywała Małgorzata Rozenek, po czym w czterech słowach skwitowała temat, odpowiadając, że piesek nie może, ale chce leżeć na stole, zatem ona mu na to pozwala. - Nie może, ale chce - dodała gwiazda. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cukrzycę można zobaczyć w oczach. Objaw, którego nie wolno lekceważyć
  2. Piękny gest Kuby Błaszczykowskiego. Przeznaczy fortunę na walkę z epidemią, brawo
  3. Nadzwyczajna decyzja dużego banku w Polsce. Klienci będą mieli wybór
  4. Bardzo ważne ostrzeżenie WHO. Dotyczy młodych ludzi
  5. Czeka nas ogromny skok cen żywności? Niepokojące incydenty w Polsce, ministerstwo informuje
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News