Wiadomo, co teraz stanie się z dzieckiem Rozenek. Dziennikarze dotarli do planów gwiazdy, fani osłupieli

Wiadomo, co teraz stanie się z dzieckiem Rozenek. Dziennikarze dotarli do planów gwiazdy, fani osłupieli Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek nie tak dawno została szczęśliwą mamą. Do Stanisława i Tadeusza dołączył trzeci syn - Henryk. To trzecie dziecko celebrytki i pierwsze Radosława Majdana. Rodzina jest już w domu w komplecie, znane są plany Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek zaczęła snuć plany co do przyszłości swojej rodziny i swojego dziecka. Chociaż nie wybiega na razie mocno w przyszłość, to pewne rzeczy są już ustalone.

Nie zagrzeją miejsca w Warszawie

Małgorzata Rozenek ma głowę do planowania przyszłości. Kiedy wyszła ze szpitala, wszystko miała już bardzo szczegołowo przemyślane. Henryk po krótkim pobycie w placówce wrócił ze swoimi rodzicami do przytulnego mieszkania w Warszawie. Jednak Majdanowie zbyt długo nie zagrzeją miejsca w domowych pieleszach - świeżo upieczona mama ma całkowicie inne plany.

Celebrytka ani myśli siedzieć teraz w domu. Postanowiła porzucić Warszawę i z całą rodziną udać się poza stolicę, do swojego domu rodzinnego. Bardzo marzy o tym, żeby dziadkowie poznali małego Henryka. Dla Małgorzaty Rozenek bardzo ważny jest spokój i świeże powietrze, a także rodzinna bliskość. Podjęła też kolejną ważną decyzję.

Małgorzata Rozenek znalazła sobie tymczasową nianię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chcą odpocząć na łonie natury. Rodzice Gosi mają wielki dom na pustkowiu z pięknym ogrodem, a dookoła jest las. Lepszych warunków na pierwsze tygodnie z dzieckiem nie można sobie wymarzyć - zdradził dziennikarzom "Faktu" przyjaciel Małgorzaty Rozenek. Celebrytce zależy też na tym, aby odpocząć zanim rzuci się w wir pracy, jednak nie chce zatrudniać na tę chwilę żadnych niań i obcych osób. Postanowiła więc, że jej mama zajmie się dzieckiem, kiedy ona będzie korzystać z chwili oddechu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę
2. GIF wycofał leki, które stosują tysiące Polaków. Koniecznie sprawdźcie, czy nie macie ich w domu

- Gosia cieszy się, że będzie mogła liczyć na pomoc swojej mamy w opiece nad Heniem. Nie chce zatrudniać na razie żadnych niań, a babcia nie może się doczekać momentu, by zająć się wnukiem - mówi kolejna osoba z otoczenia celebrytki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturę
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Tata zamknął córkę w samochodzie i poszedł do pracy. Wrócił po 7 godzinach, niestety było już za późno
  4. Na jaw wyszła porażająca prawda o pogrzebie Jerzego Pilcha. Żałobnicy o niczym nie mieli pojęcia
  5. Gessler nie wytrzymała, nie mogła dłużej milczeć. Wydała pilny apel
  6. Koronawirus na weselu w Olsztynie. Najgorszy scenariusz właśnie się sprawdził

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News