Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Przyjaciel rodziny wygadał się na scenie, Majdan nie mógł już dłużej milczeć

Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Przyjaciel rodziny wygadał się na scenie, Majdan nie mógł już dłużej milczeć Źródło: Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek niebawem po raz kolejny zostanie mamą? Teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Najpierw przyjaciel rodziny przypadkiem wygadał się na scenie, a później sam Majdan zdecydował się na komentarz.

Małgorzata Rozenek od 2016 roku jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana, z którym wychowuje dwoje swoich synów z poprzedniego małżeństwa. Nie było tajemnicą, że zakochani już od dawna starali się o kolejnego potomka, jednak mimo wielu prób i intensywnego leczenia, nie udało im się spełnić marzenia.

Sama zainteresowana wielokrotnie odnosiła się do bolesnej dla niej kwestii, nie ukrywając, że korzystają z metody in vitro, o czym zresztą nawet powstała jej autorska książka. Już jakiś czas temu temat wspólnego potomka Małgosi i Radzia ucichł, jednak teraz powrócił i to w wielkim stylu. 

Małgorzata Rozenek w ciąży! Przyjaciel rodziny wszystko zdradził 

Gospodyni programu "Projekt Lady" i były piłkarz, odkąd tylko zawarli związek małżeński, marzyli o wspólnym dziecku. Bezowocne starania spędzały im sen z powiek, jednak teraz media obiegła informacja, że para może już zapomnieć o trudnych chwilach. Nie ma żadnych wątpliwości, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży, a w przyszłym roku na świecie pojawi się owoc miłości jej i Radosława. 

Jako pierwszy na ten temat wygadał się przyjaciel rodziny, Artur Gadowski, który stojąc na wielkiej scenie, najwyraźniej nie potrafił powstrzymać się od przekazania światu tak radosnej nowiny. Szybko głos w tej sprawie zabrała kolejna bliska osoba z ich otoczenia, która w rozmowie z Plotkiem przyznała, że Majdanowie rzeczywiście niebawem przywitają na świecie nowego członka rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Majdan nie mógł dłużej milczeć 

Słowa Gadowskiego i doniesienia tajemniczego informatora zmusiły Radosława do tego, by w końcu odniósł się do błogosławionego stanu Małgosi. Niewykluczone, że para chciała nieco dłużej zachować tę radosną nowinę w tajemnicy, bo do tej pory nic nie wskazywało na to, że spodziewają się dziecka. Ku uciesze ich fanów, którzy obawiali się, że wszystko okaże się jedynie plotkami, Majdan oficjalnie potwierdził tę radosną nowinę. Na swoim Instagramie udostępnił nagranie z występu Gadowskiego, który opatrzył poruszającym wpisem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia

2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

- W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham..dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - napisał. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#pikio #redakcja #polska

Post udostępniony przez Pikio (@pikio.pl)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Są nowe informacje w sprawie skoczka, który upadł podczas konkursu. Lekarze przekazali wiadomości
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News